Styl windows 7 na XP - nie mozna calkowicie usunąć

(BoN!3k) #1

Tak jak w temacie. Usunęła się część tego świństwa ale zostały niektóre efekty.chciałbym się ich pozbyć. Jeżeli potrzebne jakieś logi proszę napiszcie tutaj co jak i gdzie

Z góry dzięki

Pozdrawiam !

(rgabrysiak) #2

Próbowałeś przywracania systemu?

(BoN!3k) #3

Nie próbowałem , ale wolałbym nie bo sporo czasu minęło ( nie pamiętam ile) a nie chciałbym nic stracić. Prosze o następne propozycje i wskazówki

(rgabrysiak) #4

Podaj nazwę stylu który instalowałeś.

(BoN!3k) #5

Seven Transformation Pack 3.0 a ściągnąłem go z tej strony http://shp.net.pl/modules.php?name=StyleXP

Tak mi sie wydaje bo użyłem google tak jak wtedy :]

Na 99% to jest to :slight_smile:

Dziękuje za zainteresowanie !

(Wojteko10) #6

Raczej się tego nie powinno deistalować ;/ Jakie efekty zostały? Jaki masz system XP czy Vista?

(BoN!3k) #7

mam xp tzn flaga kolo startu taka dziwna xD ikonki na starcie i niektóre systemowe np kosz i Mój komputer. A mowisz ze nie powinno sie usuwać a co zrobic jak sie znudzi ? i sie chce pozbyc calkowicie ?

(Wojteko10) #8

Jak chce się pozbyć to pozostaje format. Dużo ludzi tak pisze. Kiedyś chciałem z Xp-ka Vistę zrobić ale komentarze mnie zniechęciły.

(koleś git) #9

Dokładnie, już raz pisałem, co sądzę o Transformation Packach nakladka-windowsa-t365540.html#p2372490

Zanim zainstaluje się jakiś transformation pack, najlepiej jest zrobić kopię obecnego rejestru, i plików systemowych.

Lecz nie poddawaj się, format nawet w tym przypadku to nie ostateczność. Każdy problem da się rozwiązać bez formata, oczywiście nie mechaniczny. Użyj przywracania systemu.

(Wojteko10) #10

Albo funkcja naprawy z płyty instalacyjnej, to bym radził przed przywracaniem systemu.