Styl

Ten styl, który teraz jest bardzo mi się podoba i myślę, że nie trzeba go zmieniać. Większość przyzwyczaiła się do niego :-D.

Ale nikt nie mówi o zmianie. Co najwyżej o dodaniu ze zmienioną kolorystyką. Jak będziesz chciał to zostaniesz przy obecnym.

Dobrym rozwiązaniem była by możliwość wyboru skórki tak jak w vortalu

mnie równiez i nie widze powodu do zmian :twisted:

To również nie jest koniecznie potrzebne ;-).

o to chodzi. Nikt wtedy by nie miał pretensji do nikogo. A pomysł nawet dobry 8)

może niech się zgłaszają osoby które już przygotowały styl lub kod do poprawienia zawartości forum i chcą umiesćić go :? bo sama inicatywa nie wystarczy. administracja jest zbyt zajęta na takie cudeńka przecież :slight_smile:

Ta cała dyskusja nie ma sensu bo Administracji i Moderatorów nie da się przekonać na takie stylistyczne zmiany. :lol:

Grubo się mylisz.

Nowy styl będzie wgrany tylko i wyłącznie wtedy, jeśli ktoś zrobi jakiś naprawdę ciekawy styl. Jestem gotów na to przystać, tylko wtedy jeśli styl będzie po prostu inny od aktualnie gotowych styli które można pobrać z neta.

Wypadałoby się wyróżniać swoim własnym (a nie cudzym) pomysłem :slight_smile:

ja bym proponował ten styl, ładny przejrzysty itd :]

http://jwasilewski.org/styles/index.php?style=3

Nie wiem co Wy chcecie od obecnego stylu forum :? Moim zdaniem jest on taki … jaki powinien być :wink: . Do takiego się przyzwyczaiłem już :wink:

a obecny nie jest przejrzysty ? :slight_smile:

Czytałeś? :?

człowieku 0-chodzi o to że każdy w profilu by mógł se zmienic. Jak Tobie gra taki to ok. Wiec nie wiem o co Ci chodzi :?

No to do pracy rodacy! :stuck_out_tongue:

detektyw nie chciałbym zaczynać tutaj kłótni, bo nie o to mi chodzi. Jednak ciągle się czyta o zmianie wyglądu forum, o dodawaniu hacków etc. (nie wiem czy komuś się nudzi i szuka: co zrobić, żeby innym narobić roboty). Moim zdaniem (bo chyba mam prawo je wyrazić) takie prace powinni podejmować Ci u góry :smiley: . Więc sorry jeśli ktoś źle zrozumiał moją intencje, nie miałem na celu zaczynać kłótni :!: :wink:

Chodzi o zmianę stylu - teraz też mamy styl - a po zmianie będzie po prostu inny. Więc jakie “gadżeciarskie myki”? Czy uważasz, że nadal powinno używać się linksa?

Mam nadzieję, że chodzi Ci o indywidualizm stworzony przez posty, userów etc. - bo przecież to najbardziej standardowy styl…

A przecież ten styl nie zmieni postów ani userów, nieprawdaż?

:hahaha:

Ja tylko dodam, że instalacja nowego stylu nie musi oznaczać utratę starego. Kto będzie chciał zostanie przy starym a kto nie - przełączy się na nowy. Chociaż ja byłbym za rozwiązaniem radykalnym. Jak zmieniać to dla wszystkich.

Ale w sumie dobreprogramy mogli by zrobić jakiś własny styl na Forum! Bo SubSilver to taki oklepany jest! (bez urazy oczywiście) Znam sporo For które mają własne style i to fajnie wygląda!

A więc masz pole do popisu, czekamy nw Twój gotowy projekt :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: