StyleXP

ze tak sie zapytam czym zmienic wyglad paska start i godziny na taki:

http://www.deviantart.com/view/20576441/ chodzi mi o wyglad godziny z tego paska :slight_smile: a reszta…hmm obojetnie :slight_smile:

andrezej1982 skąd pobrałeś tą nakładke?? jak mozesz to link

przeciez masz linka do vista inspirat na poprzedniej stronie tego tematu :roll:

sam go podawałem, przeczytak temat a sciagniesz to

najłatwiej sciagnij pack z mojego linka, zainstaluj i potem ten styl do ściągnąłes wypakuj pliki do folderu windows/resources/theme , potem prawoklik na pulpit, wlaściwości i zmieniasz wyglad

No niestety nie ma tak latwo…po moich zabawach z samurize, object dock plus itp. ta opcja nic nowego mi nie wprowadza :slight_smile: zmienil mi sie po tym packu wszystko to co chcialem procz tego paska :frowning: moze jest jakis program do tego ? bo nie moge sobie przypomniec… :frowning:

no i własnie, wyiez teraz sobie style bo masz je odblokowane, albo jak wypakowałes do tego folderu to kliknij na rozsze zenie msstyles i zatwiedz zmiany

Zapewne mowisz o tym :slight_smile:

z6tg.th.jpg

no wiec samo wybranie tego co chce jeden bład jak widac :slight_smile:

biore zastosuj mimo wszystko i mamy kolejny blad :slight_smile:

x9vl.th.jpg

ale ty ściagnąłes starego packa i dlatego, ściągnij packa z mojego linka nie z gregora, gregor dał do starej wersji jak swiat, a ja dałem linka do najnowszej wersji sprzed paru dni :slight_smile:

no jak narazie widze roznice w wielkosci pliku o 10 mb wiecej :slight_smile: rozumiem poprzednia wersje wyrzucic…

oczywiście bo to bubel :slight_smile:

no ciekaw jestem czy to poradzi sobie z tym problemem… pisalem o tym tutaj…zaraz powracam po resecie :slight_smile: a tutaj wczesniejsze problemy… watpie czy ten TWoj linkt pmoze… ale mam nadzieje :wink: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … highlight=

w twoim temacie napisałem także co moze być przyczyną, sprawdz to

no i mam ta wersje co Ty podales i jest to samo :frowning: te same bledy wyskakuja przy zmianie :frowning: wsio procz paska start sie zmienilo…

nawet nie zmineił się ten pasek na ten z visty co jest automaty zmieniany ?

No ten od startu ma teraz napis pionowy Windows Vista ( no i moge ustawiac jego przezroczystosc) nic poza tym nie dziala…jego wygladu nie moge zmienic ;( a jak wezme prawym na niego i wlasciwosci to jest taki czarny na obrazku…taki jak powinien byc… :?

jakto możesz ustwic przezroczystość ?

masz zapewne klasyczny pasek start , zmień go na zwykły menu start,nie na klasyczny

Bardzo prosze…

asa9ky.th.jpg

a zwykły styl xpka ci wchodzi ? ta luna ?

Jak wezme jakas kompozycje i ja ustawie zmieni sie wyglad okien, menu startowe wszystko procz startu :frowning: a w wygladzie nie moge nic zmienic bo wyskakuja te bledy w KAZDYM…nawet w domyslnym tzn w windows xp ten co byl od samego poczatku :frowning:

A poza tym działa normalnie ?

Jeśli Ci zależy na przywróceniu możliwości zmiany wyglądu chociaż na windowsowy, to ściągnij ten plik i podmień go w trybie awaryjnym z oryginalnym systemowym uxtheme.dl - jeden będzie w Windows > System32, drugi w Windows > System32 > dllcache.

Powinno wrócić do stanu początkowego. Każdy taki patcher grozi (…).

Jeśli to nie pomoże, to zostaje format :frowning:

nie chce wlasnie windowsowego :slight_smile: hehe :slight_smile: nie jest mi on potrzebny :slight_smile: zaistanlowalem windowbinds tyle ze hmm sam zmienia skin z tego co wybiore na standard po paru ruchach myszka :wink: moze uruchomie ponownie…bo czasem po jakichs tam instalacjach to pomaga i dzialaja programy jak nalezy…

No wiec po restarcie…dopoki nie klikne prawym na pulpit i nie wejde w wlasciowsci wybrany skin w windowblinds jest caly czas dziala jak nalezy…

No dobra nie chodzilo o windowblinds tylko o Vista Inspirat… co z nia :frowning: ?