Stylowa klawiatura i mysz w granicach 100zł

Witam. Chciałbym otrzymać poradę dotyczącą zestawu klawiatura+mysz w granicach 100zł. Wolałbym, żeby to był sprzęt przewodowy, bo dobija mnie konieczność ładowania baterii co kilka dni. Ucieszyłbym się też z ominięcia firm traceropodobnych. :slight_smile: Proszę też, żeby w miarę ładnie się prezentowało.

poszukaj czegoś od Logitech’a - b. dobra firma

mysz + klawiatura dobre od logitecha za 100zł to nie bardzo.

Lepiej chyba wziąść a4techa x-750f jeśli grasz, jeśli nie to coś z tej serii po 30zł i logitecha ultrax klawiature, jeśli jednak grasz to na ultrax’a nie starczy i można wziąść wtedy a4techa slima klawiature, jest pare modeli, te z klasycznym układem klawiszy są bardzo dobre no 3MU albo 7MU (sam ma to drugie i pozytywnie zaskakuje jak na swoją niewysoką cenę).

Za tą cenę to spokojnie znajdziesz solidne zestawy przewodowe. Również polecam wybierać wśród produktów firmy Logitech. Tylko akurat oni teraz więcej mają bezprzewodowych zestawów :slight_smile:

A takie coś:

http://www.komputronik.pl/Klawiatury/Lo … id,31609/#

To chcesz przewodowy zestaw czy nie? Bo ten jest bezprzewodowy:)

Pisał że nie chce kloca tylko coś dobrego, czyli PRZEWODOWE: klawiaturę i myszkę…

A i dziwne masz Adner postrzeganie ceny około 100zł, 70% więcej to jednak spora różnica…

Może być bezprzewodowy, jeżeli nie będę musiał ładować co kilka dni. To 100 złotych może być przekroczone wtedy, i tylko wtedy(bo będę musiał dokładac), gdy zestaw będzie bardzo ładnie wyglądał :wink: