Stylowa klawiatura i mysz w granicach 100zł


(system) #1

Witam. Chciałbym otrzymać poradę dotyczącą zestawu klawiatura+mysz w granicach 100zł. Wolałbym, żeby to był sprzęt przewodowy, bo dobija mnie konieczność ładowania baterii co kilka dni. Ucieszyłbym się też z ominięcia firm traceropodobnych. :slight_smile: Proszę też, żeby w miarę ładnie się prezentowało.


(efazeti) #2

poszukaj czegoś od Logitech'a - b. dobra firma


(Mariosti*) #3

mysz + klawiatura dobre od logitecha za 100zł to nie bardzo.

Lepiej chyba wziąść a4techa x-750f jeśli grasz, jeśli nie to coś z tej serii po 30zł i logitecha ultrax klawiature, jeśli jednak grasz to na ultrax'a nie starczy i można wziąść wtedy a4techa slima klawiature, jest pare modeli, te z klasycznym układem klawiszy są bardzo dobre no 3MU albo 7MU (sam ma to drugie i pozytywnie zaskakuje jak na swoją niewysoką cenę).


(Sebos99) #4

Za tą cenę to spokojnie znajdziesz solidne zestawy przewodowe. Również polecam wybierać wśród produktów firmy Logitech. Tylko akurat oni teraz więcej mają bezprzewodowych zestawów :slight_smile:


(system) #5

A takie coś:

http://www.komputronik.pl/Klawiatury/Lo ... id,31609/#


(Sebos99) #6

To chcesz przewodowy zestaw czy nie? Bo ten jest bezprzewodowy:)


(Mariosti*) #7

Pisał że nie chce kloca tylko coś dobrego, czyli PRZEWODOWE: klawiaturę i myszkę...

A i dziwne masz Adner postrzeganie ceny około 100zł, 70% więcej to jednak spora różnica....


(system) #8

Może być bezprzewodowy, jeżeli nie będę musiał ładować co kilka dni. To 100 złotych może być przekroczone wtedy, i tylko wtedy(bo będę musiał dokładac), gdy zestaw będzie bardzo ładnie wyglądał :wink: