SubEdit

Siemano!

Mam taki problem iz nie wiem jak odinstalować SubEdita wchodzilem w panel sterowania -> dodaj usuń i tam nie ma tego programu:(

Wie ktos moze jak go usunąć?

Dzięki pozdro ! !

Wchodzisz tam gdzie jest zainstalowany program (domyślnie c:program files-subeditplayer) i tam masz ikonke Odinstaluj z czerwonym krzyzykiem. I po krzyku :smiley:

hehe nie ma tego folderu w program files :frowning:

Gdzie go dokładnie instalowałeś ?? Jeśli na C:/Program Files/… to powinien być tam ten folder. Chyba, że ktoś Ci go usunął.

jesli nie wiesz gdzie jest zainstalowany to:

  1. w menu wyszukaj wpisz słowo subedit.exe i wyszukaj w lokalnych dyskach twardych. Powinno Ci znalezc. “No i wtedy Jaśku”
  1. moze omylkowo ktos usunal folder z katalogu Program Files a wpisy w rejestrze zostaly.

A moze po prostu przegapiles w dodaj/usun programy? Wpis sub-edit playera jest na samym poczatku.

Ej Jaśku po co mam szukac instalki czyli subedit.exe jak ja chce go od instalowac i nie moge tego zrobic bo nigdzie nie ma tego pliku zeby odinstalowac. Napewno w panelu sterowania w dodaj/usun nie przegapilem, sprobowalem w wyszukiwaniu plików na starcie na pasku i tez niema:(

Czy ja jestem taki ciemny?

Złączono Posta : 22.08.2005 (Pon) 21:46

Pomoze mi ktos?

Zainstalowalem allplayera i nie chce mi domyslnie otwierac plików:(

To nie jest instalka tylko aplikacja któraotwiera program. Tam gdzie jest ten plik powinna być tez aplikacja która umożliwia odinstalowanie. Ale skoro próbowałeś już opcji “szukaj” to nie mam więcej pomysłów.

Co do AllPlayer’a to w opcjach masz gdzieś takie coś jak “powiązania” lub skojarzenia (dokładnie nie wiem bo nie używam tego odtwarzacza) i tam zaznaczasz te pliki które chcesz otwierać.

Mozna tez to zrobic inaczej. KlikaszPPM na plik który chcesz otwierać AllPlayerem, dajesz otwórz za pomocą >> wybierz program >> przeglądaj wybierasz AllPlayer i zaznaczasz opcję “zawsze używaj wybranego programu do odtwarzania tego pliku”

PS. “Jaśku” nie było żadną ironią ani zlekceważeniem skierowanym do Ciebie. Jest to cytat z “Samych swoich”. Tak się złozyło że akurat pasował do mej wypowiedzi. Jesli cie to obraziło to sorry

Problem rozwiązany!

Ogromne dzięki dla uzytkownika squeet ! ! !

Pytanie do Moderatora/Admina czy moge przyznac pochwałe???