Subiekt 4 Mega-problem

Cześć mam problem bo teraz korzystam z Visty ale na 98 miałem subiekta 4 mega i się zepsuł no więc chciałem go od nowa zainstalować

włożyłem 1 dyskietkę wpisałem dane potem 2 i system nie może jej odczytać a 3 i 4 działa co mam zrobić.

milosz199855 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

milosz199855 , o ile dobrze pamiętam w starszych wersjach Windowsa była możliwość skopiowania dyskietki na dyskietkę wykorzystując program wbudowany w system. Jak możesz dorwać jakiegoś kompa z takim Windowsem, to spróbuj ją skopiować tym wbudowanym programem, a nie metodą drag&drop. :wink:

Poinformuj o wynikach, słuchaj moda, zmień temat. :wink:

Najprawdopodobniej masz uszkodzoną drugą dyskietkę (może też trzecią i czwartą). S4M nie musisz instalować z dyskietek. Możesz przegrać ich zawartość do jednego katalogu i z tego miejsca wywołać instalację. Przy kopiowaniu drugiej dyskietki zanotuj, które pliki są uszkodzone. Odszukaj też (z pierwszej dyskietki) plik S4VER.MEM, wyedytuj go i odczytaj wersję programu. Wszystkie te informacje podeślij, to podeślę Ci nieuszkodzone plik/i. Możesz też napisać do producenta, jak jesteś zarejestrowany, to nie powinno być problemu z udostępnieniem plików instalacyjnych.

Pzdr BN