Subskrybcja Norton System Works 2007 PL

Witam, Mam pytanie do Was tutaj obecnych

Dzis zakupiłem program Norton System Works 2007PL, po zainstalowaniu,

W głównym Menu pisze “Stan Subskrybcji 366 dni”

Nie zwróciłem uwagi ze na pudełku pisze “Ochrona przez 1 rok”

Zapłaciłem za ten produkt 289zł, i gwarantuje mi on ochrone przez 1 rok :O, za 366 dni będe musiał ponownie kupić pełny program za 289zł aby znowu korzystać z niego przez 366 dni? Czy można za 366 dni wpisać ten sam klucz rejestracyjny który otrzymałem w pudełku?

Bo jest to dla mnie conajmniej dziwne płacąc takie pieniądze za roczną ochrone i po roku program traci wszystkie właściwości?!

Prosze o odp.

Pełną ochronę tak, po tym czasie nie beda pobierane aktualizacje.

Nie wystarczy wykupić odnowienie subskrypcji.

Nie można, a nawet jak by Ci się to udało bedzie to naruszenie zasad licencji.

Nie wszystkie tylko aktualizację programu i sygnatur.

Pozostałe składniki pakietu z wyjątkiem antywira będa działać tak jak zawsze.

W wcześniejszych wersjach przed 2007 można było to zrobić, choć było to nielegalne ale nikt nie sprawdzał kiedy po raz pierwszy został użyty ten klucz. Teraz system łączy się z witryną symanteca i po wpisaniu klucza do programu zaczyna odliczać dni do wygaśnięcia subskrypcji. Nie da się tego obejść. Zdobycie nowego seriala w Internecie nie jest łatwe, istnieje tylko jeden znany mi sposób ale te klucze też z czasem zamrą ;]

Na szczęście Norton nie przestaje chronić komputera, a jedynie przestaje pobierać aktualizacje, z reszty składników będziesz mógł nadal korzystać. Nie wiem jednak czy pakiet Internet security działa wtedy? Ale w System Works niema go raczej ;]