Subwoofer do PC

Siemaneczko :slight_smile:

Mam takie pytanie, mianowicie chcę sobie kupić głośniki do kompa z aukcji :

http://www.allegro.pl/item1017030961_extra_kolumny_1000_watt_vk_65a24_subwoofer.html

Koleś napisał mi jednak że potrzebny będzie wzmacniacz 4 ohm, ja mam w domu jakieś kolumny stare i po podłączeniu ich bezpośrednio do PC dźwiek jest bardzo cichy.

Moje pytanie brzmi, jaki konkretnie wzmacniacz do tego jest potrzebny i jaka była by jego cena, prosze o jakies propozycje i z góry wielkie dzieki :slight_smile:

P.S. Co sądzicie o zestawach np z media marktu : 2 głośniki + mały subwoofer za 100 zeta z groszami, czy to sie opłaca kupować czy to taka raczej zabawka ?

Co to jest za model? Za taką cenę to raczej będzie ‘zabawka’. O dobrej jakości dźwięku można zapomnieć.

To jakieś creativy są czy coś takiego, nie znam modelu dokładnie, a audiofilem nie jestem, chodzi mi głównie o głośnik basowy jakis, bo z tymi głośnikami co mam to nie ma żadnego pier…nięcia jakie byc powinno :wink: Dlatego poszukuje subwoofera jakiegos nie za drogiego.

Po głośnikach w takiej cenie nie spodziewaj się zbyt wiele. Subwoofery w takich zestawach często są albo zbyt ciche, albo dudnią zagłuszając przy tym tony średnie i wysokie.

Tak jak myślałem :wink: A co z tymi z aukcji ? Jaki wzmacniacz do tego jest potrzebny ?? Bo nie chce kupować ich na gwałt, a potem szukać wzmacniacza który moze bedzie kosztować 400 zł, a po podłączeniu takiego głośnika bez wzmacniacza do pc to gra on jak słuchawki niemalże…

To z aukcji to tandeta i szrot made in china, moce wysrane z dupy, o jakości nie ma mowy…

Za te 400zł, kup sobie jakiś zestaw pod komputer Geniusa, i to będzie najlepsze wyjście w twoim przypadku,

Tylko określ czy to ma być 2.1 czy 5.1…

Nie nie, hehe nie chce kupować niczego co przekracza 150 zł :slight_smile: Hajs poszedł na auto i nie moge szaleć, ale to inna bajka… a chodzi mi tylko o subwoofer ze wzmacniaczem pod PC, nie musi mieć jakiejś wygórowanej jakości dźwięku, aby w miare pierdziało przy basach i to wszystko.