Sunrise konfigurator i odstęp między ikonkami w Vista PL

Witam

Zainstalowałem sobie Sunrise Konfigurator, i zaznaczyłem opcję dotyczącą przestrzeni między ikonkami na pulpicie w windows vista PL.

Chciałbym mieć jednak standartowe odstępy od ikonek, tak jak zaraz po zainstalowaniu Visty, ponieważ dłuższe nazwy programów mam teraz ucinane, a wcześniej problemu nie było, jak przywrócić te standardowe odstępy ikon w viście PL ?

Jeżeli masz najnowszą wersję programu wystarczy odznaczyć opcję i się przelogować: http://www.antylinux.yoyo.pl/viewtopic.php?t=18

Ino po zaznaczeniu tej opcji i przelogowaniu miałem mniejsze odstępy jak w viście EV, teraz jak odpalam sunrise konfigurator ta opcja jest odznaczona, i odstępy są dalej takie same jak w wersji EN, a chce mieć takie jak w wersji PL

przywróć system…

Poprawione/uploadowano - IconSpacin po przywróceniu jest identyczny jak w PL po instalacji. Testowałem - działa !

gdzie to można pobrać ??

Pobrałem nowy sunrise konfigurator , opcja ustaw standardowy odstęp między ikonkami (windows vista PL) była odznaczona, więc ją zaznaczyłem, wylogowałem się, pojawił się blu screen, uruchomiłem kompa raz jeszcze otwieram sunrise konfigurator i zaznaczam wyżej wymienioną opcję bo znowu była odptaszona, klikam ok na komunikacie o przelogowaniu, wylogowałem się , zalogowałem się na konto a ikonki jak były tak są, więc coś ten program nie działa

[gdzie to można pobrać Pytajnik]

tu:

HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Desktop\WindowMetrics

Z bluescrenem nie mam nic wspólnego na 100%

Dzięki że przetestowałeś - rzeczywiście był jeden mały błąd ale został już poprawiony i obecnie wszystko jest już ok. a program działa jak trzeba (przed chwilą 3 kolegów na GG to potwierdziło)

sCooBy^

Po 3 próbie z twoim programikiem udało się w końcu przywrócić odstępy.

THX za poprawkę :slight_smile:

aero

[THX za poprawkę Uśmiech…]

To mój obowiązek :lol: