Super Mario Galaxy. Konsola: Wii

(Tomo237) #1

Piszcie co myslicie o tej gierce. Jest ona powiązana [tak jak poprzednie czesci] z przygodami Maria i Luigi'ego. Jest to bardzo fajna gierka na konsole.

:o

:mrgreen:

:slight_smile:

:slight_smile:

:smiley:

:lol:

(Krzysieek88) #2

Gierka dla dzieci, i do tego lipna.

Konsola też dla dzieci, i też lipna.

(Tomo237) #3

Konsola bardzo fajna.

Ma przeglądarke opere.

Może gra troche dziecinna ale konsola wrecz przeciwnie.

(Krzysieek88) #4

Pograj sobie na pudle, albo na ps3, wtedy zauważysz różnicę.

Chyba że lubisz taką bajkową grafikę jaką oferuje Wii.

(Tomo237) #5

mnie w tej konsoli cieszy tylko przehlądarka

Złączono Posta : 15.11.2007 (Czw) 14:26

przeglądarka*

(Krzysieek88) #6

Kupować konsolę tylko dla przeglądarki :roll:

Jeżeli chodzi o inne aspekty użytkowe, to ps3 i x-box biją Wii.

(witek-pl) #7

@WizZz nie jestem fanbojem Nintendo ale jedno jest pewne, konsola jest przede wszystkim do zabawy a ludzie z big N wywiązują się z tego zawsze w 100% (myślisz że w Crasha na PSXie grały tylko bajtle?). Poza tym patrzysz na konsolę z perspektywy blaszaka i dlatego masz takie zdanie jak masz,,,

(Krzysieek88) #8

Zgadzam się w 100%.

Nigdy temu nie zaprzeczałem i nie zamierzam :wink:

Tylko jeżeli chodzi o granie przy naprawdę ładnej grafice w najnowsze gry to ps3 lub x-box są lepsze.

Wii to bardziej zabawka dla dzieci które grają właśnie w gry typu mario, ta konsola pasuje do tego typu gier, bo ma bardziej bajkową grafikę.

(Tomo237) #9

Jest wiele innych fajnych gierek na wii. Np. :

Tony Hawk's Proving Ground

i wiele innych

Tu nie chodzi o samą grafike tylko o zabawe willotem.

(Frevo Nossa) #10

''Tylko jeżeli chodzi o granie przy naprawdę ładnej grafice w najnowsze gry to ps3 lub x-box są lepsze.''

-Skoro kupujesz gry, zwracając uwagę tylko na grafikę, to życzę powodzenia...

''Wii to bardziej zabawka dla dzieci''

-Ta? w takim razie PS3 to jakaś zmutowana patelnia

http://white.ap.teacup.com/shirokimu/ti ... 166255.jpg

Dla mnie PS3 to ewidentny zapychacz, wyprodukowany dla kasy. Poza grafiką nie stanowi wielkiego przełomu. "Krok w miejscu" Wii natomiast to "powiew świerzości", największym atutem może i nie jest grafika(Choć niech mi nikt nie wpiera, że jest wyniuzdana) ale sterowanie. Popyt na PS3 jest bardzo mały, Sony się przeliczyło i jego cena ciągle spada, z Wii jest odwrotnie, które sprzedaje się dwukrotnie lepiej. Wiem, wiem, ja nikogo nie przekonam do Wii, tak samo, jak nikt nie przekona mnie do innej konsoli. I nie chodzi o to, że ja jestem wielkim fanem Wii. Grałem w obie konsole i to PS3 mnie zawiodło. O X-Boxie nie wspominam, bo nie znam konsoli. Possdro.

PS - Aha i proszę was, nie piszcie, że SuperMario jest bajkowe, czy coś w tym rodzaju. Są gusta i guściki, a o nich nie dyskutujemy.

(Krzysieek88) #11

Grać można na konsoli, a nie w konsole.

To tak jak byś powiedział "grałem w komputer" zamiast grałem w grę na komputerze :roll:

(Frevo Nossa) #12

''Grać można na konsoli, a nie w konsole.''

-Jak już poprawiasz, to weź "popraw" panie znawco, bo grać na konsoli, to też sobie można.

(Krzysieek88) #13

Jak już to Panie powinno być z wielkiej litery " P"

Zresztą Twój nick wszystko wyjaśnia 8)

Nic dodać nic ująć.

A grać na konsoli można (w gry), w przeciwieństwie do grania w konsole jak to Ty napisałeś 8)

Edit // koniec OT-a bo to nie temat o gramatyce i ortografii.

Ale na przyszłość zanim kogoś poprawisz, poprawiaj również bez błędów.

(Frevo Nossa) #14

Po pierwsze - To nie ja poprawiam kogoś, tylko ty. To nie ja zacząłem tego offtopa. Kto? Sam sobie odpowiedz.

Po drugie - Widzę, że pozjadałeś wszystkie rozumy i jesteś tutaj po to, żeby się wymądrzać i zwracać ludziom uwagę. Ktoś cię wkurzył i jak nie masz się czego czepić, to szukasz durnych błędów i rozpoczynasz off'a

Po trzecie - Nie rób z siebie niewiadomo jakiego to polonisty. Ja posty piszę na szybko(Być może w przeciwieństwie do ciebie, co sprawdzasz każde słówko ze słownikiem) I jeśli chcesz kontynuować swoje "wymądrzanie", to nie zapominaj stawiać przecinka przed: ŻE, KTÓRY, bo to może zniszczyć twoją reputację. Nie zapominaj też, że ''Mario" piszemy z wielkiej litery. Nie "jak byś" , tylko "jakbyś". A przed ''i'' nie dajemy przecinka.

Po czwarte - Jestem pewien, że za chwilę wyczaisz jakiś błąd i będziesz go drążył, jest to dla ciebie charakterystyczne. Lepiej, żebyś szukał błędów u siebie

Po piąte - Czy tobie nigdy nie zdarzyło się zrobić błędu? Zdarzyło, ale z twojego zachowania można wywnioskować, że mógłbyś być omnibusem.

''Jak już to Panie powinno być z wielkiej litery "P" ''

-Już nie miałeś się czego czepić? Jakbyś nie wiedział(Wielki znawco) to zwroty z wielkiej litery piszemy np. w liście, w nieoficjalnych tekstach jest to tylko dobrowolne. Trzeba było się bardziej postarać i znaleźć "poważniejszy" błąd.

Ogólnie rzecz biorąc, nie mam już dłużej ochoty kłucić się z dzieciakiem\n00bem (Nie wiem, jak mam cię określić, wybacz) Jak chcesz, to ciągnij sobie dalej tego off'a, ja nie będę się zniżał do twojego poziomu.

''Zresztą Twój nick wszystko wyjaśnia''

-Hell yeah, ze szczególną dedykacją dla ciebie.

(Tomo237) #15

DoubleLOL napisał:

-Ta? w takim razie PS3 to jakaś zmutowana patelnia

Zgadzam sie z tym.

(Miriox) #16

Widać że to fanboy PS3.

http://www.gamerankings.com/itemranking ... rankings=y

Jeszcze przed kilkoma dniami Super Mario Galaxy było na szczycie.

Oceny gry:

IGN - 9.7/10

GameSpot - 9.5/10

GameSpy - 5/5

WizZz , i ty próbujesz nam wmówić że Super Mario Galaxy to "lipa"?!? :-x

Ja też się z tym zgadzam! :stuck_out_tongue:

(Krzysieek88) #17

Nic nie próbuję Wam wmówić :!:

To jest tylko moje zdanie, a jak wiadomo każdy ma prawo wyrazić swoją opinię.

Mi Wii nie pasuje, i ta gra również mi nie pasuje, nie lubię gier tego typu, jak i również takich konsol.

Więc jeszcze raz podkreślę dla mnie to lipa, a co o tym sądzi ktoś inny to już jego sprawa.

(Kogut 96) #18

Opera? a pffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

weź se zobacz firefoxa

a co do konsoli zobacz sobie Xboxa 360 i na dodatek se kup Halo 3