Super Mario Galaxy. Konsola: Wii

Piszcie co myslicie o tej gierce. Jest ona powiązana [tak jak poprzednie czesci] z przygodami Maria i Luigi’ego. Jest to bardzo fajna gierka na konsole.

:o

:mrgreen:

:slight_smile:

:slight_smile:

:smiley:

:lol:

Gierka dla dzieci, i do tego lipna.

Konsola też dla dzieci, i też lipna.

Konsola bardzo fajna.

Ma przeglądarke opere.

Może gra troche dziecinna ale konsola wrecz przeciwnie.

Pograj sobie na pudle, albo na ps3, wtedy zauważysz różnicę.

Chyba że lubisz taką bajkową grafikę jaką oferuje Wii.

mnie w tej konsoli cieszy tylko przehlądarka

Złączono Posta : 15.11.2007 (Czw) 14:26

przeglądarka*

Kupować konsolę tylko dla przeglądarki :roll:

Jeżeli chodzi o inne aspekty użytkowe, to ps3 i x-box biją Wii.

@WizZz nie jestem fanbojem Nintendo ale jedno jest pewne, konsola jest przede wszystkim do zabawy a ludzie z big N wywiązują się z tego zawsze w 100% (myślisz że w Crasha na PSXie grały tylko bajtle?). Poza tym patrzysz na konsolę z perspektywy blaszaka i dlatego masz takie zdanie jak masz,

Zgadzam się w 100%.

Nigdy temu nie zaprzeczałem i nie zamierzam :wink:

Tylko jeżeli chodzi o granie przy naprawdę ładnej grafice w najnowsze gry to ps3 lub x-box są lepsze.

Wii to bardziej zabawka dla dzieci które grają właśnie w gry typu mario, ta konsola pasuje do tego typu gier, bo ma bardziej bajkową grafikę.

Jest wiele innych fajnych gierek na wii. Np. :

Tony Hawk’s Proving Ground

i wiele innych

Tu nie chodzi o samą grafike tylko o zabawe willotem.

‘‘Tylko jeżeli chodzi o granie przy naprawdę ładnej grafice w najnowsze gry to ps3 lub x-box są lepsze.’’

-Skoro kupujesz gry, zwracając uwagę tylko na grafikę, to życzę powodzenia…

‘‘Wii to bardziej zabawka dla dzieci’’

-Ta? w takim razie PS3 to jakaś zmutowana patelnia

http://white.ap.teacup.com/shirokimu/ti … 166255.jpg

Dla mnie PS3 to ewidentny zapychacz, wyprodukowany dla kasy. Poza grafiką nie stanowi wielkiego przełomu. “Krok w miejscu” Wii natomiast to “powiew świerzości”, największym atutem może i nie jest grafika(Choć niech mi nikt nie wpiera, że jest wyniuzdana) ale sterowanie. Popyt na PS3 jest bardzo mały, Sony się przeliczyło i jego cena ciągle spada, z Wii jest odwrotnie, które sprzedaje się dwukrotnie lepiej. Wiem, wiem, ja nikogo nie przekonam do Wii, tak samo, jak nikt nie przekona mnie do innej konsoli. I nie chodzi o to, że ja jestem wielkim fanem Wii. Grałem w obie konsole i to PS3 mnie zawiodło. O X-Boxie nie wspominam, bo nie znam konsoli. Possdro.

PS - Aha i proszę was, nie piszcie, że SuperMario jest bajkowe, czy coś w tym rodzaju. Są gusta i guściki, a o nich nie dyskutujemy.

Grać można na konsoli, a nie w konsole.

To tak jak byś powiedział “grałem w komputer” zamiast grałem w grę na komputerze :roll:

‘‘Grać można na konsoli, a nie w konsole.’’

-Jak już poprawiasz, to weź “popraw” panie znawco, bo grać na konsoli, to też sobie można.

Jak już to Panie powinno być z wielkiej litery " P"

Zresztą Twój nick wszystko wyjaśnia 8)

Nic dodać nic ująć.

A grać na konsoli można (w gry), w przeciwieństwie do grania w konsole jak to Ty napisałeś 8)

Edit // koniec OT-a bo to nie temat o gramatyce i ortografii.

Ale na przyszłość zanim kogoś poprawisz, poprawiaj również bez błędów.

Po pierwsze - To nie ja poprawiam kogoś, tylko ty. To nie ja zacząłem tego offtopa. Kto? Sam sobie odpowiedz.

Po drugie - Widzę, że pozjadałeś wszystkie rozumy i jesteś tutaj po to, żeby się wymądrzać i zwracać ludziom uwagę. Ktoś cię wkurzył i jak nie masz się czego czepić, to szukasz durnych błędów i rozpoczynasz off’a

Po trzecie - Nie rób z siebie niewiadomo jakiego to polonisty. Ja posty piszę na szybko(Być może w przeciwieństwie do ciebie, co sprawdzasz każde słówko ze słownikiem) I jeśli chcesz kontynuować swoje “wymądrzanie”, to nie zapominaj stawiać przecinka przed: ŻE, KTÓRY, bo to może zniszczyć twoją reputację. Nie zapominaj też, że ''Mario" piszemy z wielkiej litery. Nie “jak byś” , tylko “jakbyś”. A przed ‘‘i’’ nie dajemy przecinka.

Po czwarte - Jestem pewien, że za chwilę wyczaisz jakiś błąd i będziesz go drążył, jest to dla ciebie charakterystyczne. Lepiej, żebyś szukał błędów u siebie

Po piąte - Czy tobie nigdy nie zdarzyło się zrobić błędu? Zdarzyło, ale z twojego zachowania można wywnioskować, że mógłbyś być omnibusem.

''Jak już to Panie powinno być z wielkiej litery “P” ‘’

-Już nie miałeś się czego czepić? Jakbyś nie wiedział(Wielki znawco) to zwroty z wielkiej litery piszemy np. w liście, w nieoficjalnych tekstach jest to tylko dobrowolne. Trzeba było się bardziej postarać i znaleźć “poważniejszy” błąd.

Ogólnie rzecz biorąc, nie mam już dłużej ochoty kłucić się z dzieciakiem\n00bem (Nie wiem, jak mam cię określić, wybacz) Jak chcesz, to ciągnij sobie dalej tego off’a, ja nie będę się zniżał do twojego poziomu.

‘‘Zresztą Twój nick wszystko wyjaśnia’’

-Hell yeah, ze szczególną dedykacją dla ciebie.

DoubleLOL napisał:

-Ta? w takim razie PS3 to jakaś zmutowana patelnia

Zgadzam sie z tym.

Widać że to fanboy PS3.

http://www.gamerankings.com/itemranking … rankings=y

Jeszcze przed kilkoma dniami Super Mario Galaxy było na szczycie.

Oceny gry:

IGN - 9.7/10

GameSpot - 9.5/10

GameSpy - 5/5

WizZz , i ty próbujesz nam wmówić że Super Mario Galaxy to “lipa”?!? :-x

Ja też się z tym zgadzam! :stuck_out_tongue:

Nic nie próbuję Wam wmówić :!:

To jest tylko moje zdanie, a jak wiadomo każdy ma prawo wyrazić swoją opinię.

Mi Wii nie pasuje, i ta gra również mi nie pasuje, nie lubię gier tego typu, jak i również takich konsol.

Więc jeszcze raz podkreślę dla mnie to lipa, a co o tym sądzi ktoś inny to już jego sprawa.

Opera? a pffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

weź se zobacz firefoxa

a co do konsoli zobacz sobie Xboxa 360 i na dodatek se kup Halo 3