Surf Junky

(Spokoman) #1

witam, od ponad miesiaca probuje zarobic kozystajac z systemu surf junky. Your earnings: $77.05. jednak wciaz nie moge zaaktualizowac konta. wciaz jest napisane YOUR ACCOUNT CANNOT BE UPDATED AT THIS TIME

YOU MUST WAIT AT LEAST 30 DAYS AFTER YOU JOIN.

jak mam temu zaradzic? jak dostac zarobiona kase od surf junky?

prosze o odpowiedz.

pozdrawiam

tomek

(Maesky) #2

Ja również założyłem tam konto, starałem się zarabiac kolejne centy,dolary na moje konto, póki nie przeczytalem wielu wypowiedzi nt. surfjunky. Wychodzi na to, że to wały bo PODOBNO nie płacą(to jest opinia wielu ludzi) a poza tym mogą w każdym momencie, bezpodstawnie usunąć twoje konto(nie wypłacając pieniędzy)-mają takie prawo :confused:

P.S. był bardzo rozległy temat na o2 ale teraz widzę że chyba go usunęli. Radzę ci poszukać w necie informacji odnosnie Surf Junky.Ja już zrezygnowałem z Surf junky bo nie wierzę ze wypłacą mi gotówke :confused:

Pozdrawiam

(Bunio) #3

musisz poczekać 30 dni od założenia konta 8)

(Daniel Curylo) #4

ale chyba napisał ze jestw tym juz ponad miesiac :? :?

(fiesta) #5

Linka zakrywam.

Tu na forum nie bawimy się w ten sposób :twisted:

Obowiązuje tutaj całkowity zakaz reklamy bez zgody administracji.

(Duda) #6

SurfJunky to scam czyli firma-oszust,odpuść sobie :slight_smile: jeśli bardzo chcesz to zapisz się do 4daily lub primasurf,ale musisz surfować codziennie żeby uzbierac min. jeśli nawet opuscisz jeden dzień będziesz misiał zrobić upgrad.

(Kajtek31) #7

Witam założylem konto Surf junky juz ponad miesiąc temu i podobnie jak wy mam problem z “YOU MUST WAIT AT LEAST 30 DAYS AFTER YOU JOIN”. Chciałbym sie równiez zapytac czy po jakims czasie gdy mieliscie otwartą strone (tam co odlicza te 30 s) to wyskakiwaly wam jakies dodatkowe reklamy, banery czey cos… bo niewiem czy to tylko ja mam cos na dysku sknocone czy jak… najgorsze w tym wszystkim jest to ze po około 5 minutach, bedac na stronie jedno z ogloszen sie zawesza i musze pozamykac wszystkie otwarte strony :-x to jest bardzo denerwojące… :!: :!: :-x

(Duda) #8

marcin1984 zlituj sie,surfuj sobie i tak kasy nie dostaniesz [-X

Dowody znajdziesz na szuwi.com

(Kajtek31) #9

A moze mi ktos polecic prace na zasadzie Surf Junky ?? bo mam ochote zarobic ale tak zeby sie nie narobic :lol:

Złączono Posta : 17.10.2005 (Pon) 16:03

Duda dziex :slight_smile: