Svchost.exe dochodzi do 300MB Ram

(Sagemv) #1

Mam taki problem otóż po zainstalowaniu Office 2010 i google chrome (nie używałem żadnych Cracków ani nic) svchost.exe nagle dochodzi średnio 100-150 i jest coraz to więcej ! nie wiem dlaczego skanowałem malwarabe i avast ale one nic nie wykazały żadnych aktualizacji w tle nie mam włączonych :confused:

Macie jakiś pomysł do tego oprócz formata bo tego nie było tylko od czasu instalacji tego office i google chrome (zmiana przeglądarki z opery starą usunąłem (z rejestru też) ) bo trochę mnie denerwuje bo laptop się mocno grzeje i jest głośniejszy przez to ;/

(FadeMind) #2

http://windows.microsoft.com/pl-PL/windows-vista/What-is-svchost-exe

(Sagemv) #3

Tam już czytałem tylko problem polega na tym, że wyłączyłem wszystko co mi niepotrzebne i dalej mam taki transfer (tzn. teraz już mniejszy bo dochodzi do 200MB) ale i tak jest duży w porównaniu z tym co było przedtem. Nie mam prawie nic na tym laptopie oprócz: Microsoft Visual Studio 2012 Express Office 2010 i sterowników

(cinkibolek) #4

Ok, to napisz może jakie masz w tym konkretnym svchost.exe usługi. Bo jak rozumiem jeden tyle zajmuje a nie suma wszystkich?

pewnie prefetch , usluga "wstepne ladowanie do pamieci",wylacz i zobacz czy bedzie tak samo

(Sagemv) #6

Pomogło wyłączyłem to i uruchomiłem ponownie komputer i usługa zużywała ok. 17MB max 22MB Ramu a nie tak jak wcześniej ponad 100MB

Dziękuję za pomoc :slight_smile: