Svchost i brak dżwięku

(Plasot) #1

Witam. To mój pierwszy post (i mam nadzieję że nie ostatni) i od razu proszę o poradę (szkoda że jej nie udzielam).

Mianowicie, wyskoczył mi problem z Generic Host Process for Win32.

bduv0.jpg

Problem był już wielokrotnie omawiany na forum, niestety na ogół nie w takiej postaci jak u mnie, a jak już to porada była dostosowana do konkretnego komputera.

Spróbowałem już paru rzeczy:

• na początku dokonałem formatu - gdy jeszcze nie wiedziałem że to może być jakiś śmieć - nie pomogło

• póżniej użyłem WWDC

wwdcsk7.jpg

nie zamyka mi tego środkowego portu mimo wielu restartów

• poczyściłem rejestr JV16 Power Tool

• wgrałem dwie poprawki:

• WindowsXP-KB894391-x86-PLK

• WindowsXP-KB921883-x86-PLK

Niestety nic mi nie pomogło. Nie działają mi dżwięki oraz wideo. Oto logi:

Z tym silent runners coś nie tak wyskakuje mi taki komunikat:

silentrunnersjo2.jpg

Pozdrawiam!

(Pan Ziombl) #2

a sterowniki do dźwięku zainstalowane? a do video kodeki są?

(Plasot) #3

Rzeczywiście , nie wspomniałem o tym, mój błąd.

Są stery od dźwięku (w ogóle ich nie ruszam), kodeki już parę razy instalowałem i odinstalowałem, w róznych konfiguracjach. Media player udaje że je odtawarza (wskażnik na pasku się przesuwa, nie ma komunikatu o błędzie ale obraz jest czarny i nic nie słychać), przy plikach dzwiękowych pojawia się komunikat:

Na jutubie wszystko działa jak należy.

W podglądzie zdarzeń w systemie pojawiają się komunikaty o błędzie:

Żródło: Service Control Manager, Identyfikator zdarzenia: 7036, Opisy:

Usługa Windows Audio niespodziewanie zakończyła pracę. Wystąpiło to razy: 1.

Usługa Usługi kryptograficzne niespodziewanie zakończyła pracę. Wystąpiło to razy: 1.

Usługa Klient DHCP niespodziewanie zakończyła pracę. Wystąpiło to razy: 1.

Usługa Menedżer dysków logicznych niespodziewanie zakończyła pracę. Wystąpiło to razy: 1.

Usługa Usługa raportowania błędów niespodziewanie zakończyła pracę. Wystąpiło to razy: 1.

Usługa System zdarzeń COM+ niespodziewanie zakończyła pracę. Wystąpiło to razy: 1.

Usługa Zgodność szybkiego przełączania użytkowników niespodziewanie zakończyła pracę. Wystąpiło to razy: 1.

Usługa Pomoc i obsługa techniczna niespodziewanie zakończyła pracę. Wystąpiło to razy: 1. W przeciągu 100 milisekund zostanie podjęta następująca czynność korekcyjna: Uruchom usługę ponownie.

Usługa Serwer niespodziewanie zakończyła pracę. Wystąpiło to razy: 1.

Usługa Stacja robocza niespodziewanie zakończyła pracę. Wystąpiło to razy: 1.

Usługa Połączenia sieciowe niespodziewanie zakończyła pracę. Wystąpiło to razy: 1.

Usługa Rozpoznawanie lokalizacji w sieci (NLA) niespodziewanie zakończyła pracę. Wystąpiło to razy: 1.

Usługa Harmonogram zadań niespodziewanie zakończyła pracę. Wystąpiło to razy: 1. W przeciągu 6000 milisekund zostanie podjęta następująca czynność korekcyjna: Uruchom usługę ponownie.

Usługa Logowanie pomocnicze niespodziewanie zakończyła pracę. Wystąpiło to razy: 1.

Usługa Zawiadomienie o zdarzeniu systemowym niespodziewanie zakończyła pracę. Wystąpiło to razy: 1.

Usługa Zapora systemu Windows/Udostępnianie połączenia internetowego niespodziewanie zakończyła pracę. Wystąpiło to razy: 1.

Usługa Wykrywanie sprzętu powłoki niespodziewanie zakończyła pracę. Wystąpiło to razy: 1.

Usługa Usługa przywracania systemu niespodziewanie zakończyła pracę. Wystąpiło to razy: 1.

Usługa Kompozycje niespodziewanie zakończyła pracę. Wystąpiło to razy: 1. W przeciągu 60000 milisekund zostanie podjęta następująca czynność korekcyjna: Uruchom usługę ponownie.

Usługa Klient śledzenia łączy rozproszonych niespodziewanie zakończyła pracę. Wystąpiło to razy: 1.

Usługa Usługa Czas systemu Windows niespodziewanie zakończyła pracę. Wystąpiło to razy: 1.

Usługa Instrumentacja zarządzania Windows niespodziewanie zakończyła pracę. Wystąpiło to razy: 1. W przeciągu 60000 milisekund zostanie podjęta następująca czynność korekcyjna: Uruchom usługę ponownie.

Usługa Centrum zabezpieczeń niespodziewanie zakończyła pracę. Wystąpiło to razy: 1.

Usługa Aktualizacje automatyczne niespodziewanie zakończyła pracę. Wystąpiło to razy: 1.

Usługa Konfiguracja zerowej sieci bezprzewodowej niespodziewanie zakończyła pracę. Wystąpiło to razy: 1.

(Joan Sunshine) #4

log ok, O problemach z Silentem poczytaj tutaj -> KLIK