Svehost.exe

Jej ojciec wymądrza się, że wszystko wie lepiej itp. i nie chce mnie słuchać… Komputer już nawet się nie włącza tzw. pokazuje się ładowanie itp. ale potem następuje restart.

szkoda twojej fatygi

:slight_smile:

a tryb awaryjny wchodzi zobacz :slight_smile:

virut rozwalił jej kompa na 100%

No, a więc jej ojciec przeinstalował system, ściągnął jakiś skaner i niby nic nie wykrywa. Powiedział, że mam się nie wtrącać, bo to moja wina (!). Że niby ja ściągając OTL (!) zawirusowałam komputer. Chciałam pomóc, a jak zwykle wychodzi odwrotnie…

sam się nie wtrąca chcę mieć rozwalonego kompa to będzie miał tak Virut to nie jest zwykły wirus ale wirus rozwalacz systemu infekuje wszystkie zdjęcia, filmy, programy, instalki

PS. Pokaż mu ten post może zrozumie

wiesz twój tata chyba myśli że Dziewczyny są do kitu w komputerach Chociaż po próbach ratowania widzę że informatyczka z ciebie niezła :slight_smile:

PS.Nie sformatował wszystkich dysków.Powiedz mu żeby Kaspersky Scanner online przeskanował te partycje i gęba mu opadnie jak zobaczy że virut jest na innych partycjach

A więc zainstalował Arca Vir… Na początku nic nie wykrywało, ale teraz znalazło znów ok. 500. Teraz sama boje się, że mam zainfekowany komputer, bo do szkoły mieliśmy dać prezentacje (dałam pendrive, i odzyskałam zainfekowanego! Mam zamiar iść do nauczycielki i protestować, że ma go wyczyścić), i koleżanka też dała (więc najprawdopodobniej zainfekowała komputer nauczycielki, która korzysta z KIS 2006 !!

Aaa i to nie mój tata, a koleżanki. :smiley: Mój tata w sprawie komputerów się mnie radzi. xd

Korzystam z AVG. Który odrazu wykrył infekcje.

I usuną ?

Jeśli tak to OK ale na wszelki wypadek wykonaj dodatkowo pełny skan programem Malwarebytes Anti-Malware gdyż mogą być zagrożenia których AVG nie wykrywa .

http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte … 13117.html

Zaktualizuj , wykonaj pełny skan i usuń to co znajdzie, następnie pokaż log który ukaże Ci się zaraz po zakończeniu skanowania .