SW JEDI KNIGHT 3 - JEDI ACADEMY: Jak pokonać Rancora?

No właśnie… w tej grzejest taki potwór wielki, Rancor czy coś takiego. Jak go pokonać ?

hm…

Dawno przechodziłem tą grę, jednak pamiętam, że zawsze na początku pakowałem w niego całą ciężką amunicję a potem kończyłem go mieczem. Rancor jest dość twardy i długo sie go zabija. Jednak w porównaniu z późniejszymi bossami jest słaby. :wink:

co ty tu old@school ściemy siejesz. w JA ani normalnego ani rancora mutanta z broni ręcznej nie zabijesz. robert_warszawa a jaki to rancor? normalny( taki brązowy) czy mutant (zielony)? w 1 przypadku musisz go poprostu unikać a natomias mutanta musisz przygnieść blokiem do takiego pola elektrycznego

trzeba go zwabić to takiej duzej tasmy w takim dlugim korytarzu i leciec najpierw na koniec korytarza, przelaczyc przelacznik, wrocic do powmieszczenia na poczatku korytarza i tam tez przełączyc. wtedy pojedzie takie wielkie hmm… cos na tasmociagu i zepchnie rancora do takiego pola silowego i go przygniecie;p

właśnie

Jestem w misji gdzie muszę więźniów wyprowadzić, ale pisze mi tak jakby w zadaniach do wykonania aby unieszkodliwić Rancorna.

Ja gram w to ostatnio dość często jak jest czas, bo gra porzyczona…

Tak jak

W tej misji o której piszesz, musisz tylko unikać Rancora, oczywiście jak najlepiej byłoby, gdybyś nie stracił ani jednego więźnia. Najlepiej, to robić tak, by Rancor starał się dopaść twojego bohatera, aby nie zabił żadnego więźnia.

faktycznie mozliwe że trzeba go bylo unikac, juz dawno w to nie grałem

sry

A ja w to gram i dobrze pamiętam, że jeżeli nawet zabijesz rancorna to w oprogramowaniu jest taka linijka, która ponownie wstawi tego bota (komputerowego gracza), więc lepiej go unikaj. A jak chcesz go zabić to roluj w nim mieczem, to najlepsza technika. Jeszce dodam hp rancornów.

HP RANCORN = 10000

HP MUTANT RANCORN = 1000000

to DA się go zabić?

rancor zwykły : tak, ale trzeba nie wiem jak długo atakować mieczem albo ładować amunicję w niego, a poza tym, gdy go zabijesz (podczas misji) - zginie, ale pojawi się nowy :o .

Mutant_rancor : tak, bo to jest celem misji :smiley: .