Swf zapisywanie

witam

nie mogę znaleźć,zapisać etc. swfa lub flva w tej stronie:

http://www.nownews.com/2008/10/02/329-2344128.htm

(chodzi mi o plik video o wielorybie znalezionym na plaży w Taiwanie)

Wydaje mi się że nie ma żadnej informacji o adresie tego video w “żródle strony”.

Flash Capture nie wykrywa pliku swf-nazywa to “No Flash was detected in current page!”

a jeśli zapisuje plik to jako morepic1 flash movie i tylko 12kb.

Proszę o radę czy da się ten plik w ogóle zapisać jako video…(które zwykle otwieram w Media Player Classic-szczerze-dobry program do obsługi flv)

To nie jest pierwszy film tego typu tam i bede wdzieczny za pomoc.

Ps.mam oczywiscie zainstalowane dodatki językowe w IE i Mozilli plus głowne programy(adobe flash player,macromedia)

Dzieki za pomoc

Wypróbuj dodatek do Firefoxa - Download helper. Nie wiem czy Media Player Classic go otworzy, skoro jest w swf. Trzeba będzie go przekonwertować.

ok,ale czy jestes w stanie znalezc adres tego video?

To chcesz go ściągnąć czy tylko ustalić adres? Bo jeśli ściągnąć to instalujesz Download helper, klikasz na film aby się odtwarzał (w tym momencie ikona Download helpera powinna się zmienić na animowaną), klikasz na symbolu ze znakiem strzałki skierowanej w dół i wybierasz który plik chcesz pobrać. Adresu chwilowo nie jestem w stanie podać.

Gdy wejdziesz już na daną stronę to klikasz:

Menu kontekstowe

Plik —> Zapisz stronę jako

Jak wskażesz gdzie ma być zapisane, to zapisuję Ci daną strone na której jesteś ze wszystkimi odsyłaczami i plikami (między innymi .swf). Tylko musisz odnaleźć interesujący Cię plik.

dzieki Ciemnowidz,jestes profesjonalistą!

Polecam wszystkim-Download helper firefox-łatwe i free.

ps.jest to flv i jest na pewno gdzieś ukryty na serverze-jak wspomniałem w zrodle strony go nie ma.

Dobra robota.

pozdro