SWiSHmax - banner na stronie

Witam, zamierzam zrobić sobie banner na stronkę w programie SWiSHmax, otóż moje pytanie brzmi:

Gdy zapiszę plik w formacie .swi to jaki kod będę musiał dać na stronkę kod(html, php) żeby się w ogóle wyświetlał, a może plik trzeba zapisać w całkiem innym formacie? którego nie zauważyłem w “Export” bo .avi odpada :mrgreen: .

Proszę o odpowiedź, wiem, że na tym forum ludzie służą fachową radą w każdej dziedzinie:)

Pozdrawiam,

matisto

Da się wyeksportować do normalnego pliku *.swf -> charakterystycznego dla plików typu flash :slight_smile:

W Export powinny być dostępne trzy rodzaje:

  • SWF

  • SWF + HTML -> jak wyedytujesz plik *.html to będziesz wiedział za pomocą jakiego kodu wstawić na witrynę ten plik :slight_smile:

  • AVI

plik swi, to jest format programu SWISHMax. W programie jest opcja exportu do swf, który bez problemu otworzy sie na stronie WWW.

Dzięki, czyli na plik *.swf muszę wyeksportować ok. Chcę ten banner umieścić na swoim forum i zaproponować wymianę bannerami ( ktoś może dać na forum(php) lub zwykła strona(html). W forach jest włączenie reklam itd w HTML czyli będzie działało wszędzie… Może ktoś dać przykład kodu jak go umieścić?

zwykły banner w gifie umieszcza się tak:

[/code]

wyświetla się, po kliknięciu przechodzi na dany adres…

tam gdzie adres obrazka dać po prostu przykładowo banner.swf?:slight_smile:

Zaczynam z tym przygodę więc proszę o wyrozumiałość :stuck_out_tongue: