Syfy prosze o spr loga

komp sie zawiesz i wydaje mi się że są wirusy proszę o sprawdzenie loga

wydaje mi się że błędne są wpisy:

ale wole poradzic się bardziej doświadczonych użytkowników :slight_smile:

  1. Wyłączyć Przywracanie systemu w XP TU

  2. Zastartować do trybu awaryjnego bez internetu(opis w linku wyżej).

  3. Zaznaczyć wskazane wpisy w Hijacku i kliknąć Fix checked. Wpisy zostaną usunięte.

  4. Skasować z dysku pliki i foldery, które podkreśliłem na czerwono

  5. Pokazać nowy log :stuck_out_tongue:

Zastosuj Usuwanie tapety SpySheriff

zrobiłem to z wyłączonym przywracaniem systemu, pliki sie usunęły ale jeden się odnowił na dysku c : secure 32. Oto nowy log:

powtórz solucje gutka

dzięki Gutek2222 za rade eraz jest wszystko ok ale dla pewności jeszcze raz log

a co z wpisami 023?

robisz na pewno wszystko w trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu ??(PPM Mój komputer>właściwości>przywracanie systemu> wyłącz)

Wszystko jest tak jak było

Przecież nic nie usunołeś! Zrób wszystko tak jak gutek kazał! W trybie awaryjnym(F8 przy starcie)! A ten O23 są dobre i nie rusz ich! =]

przeskanuj kompa SpyBotem i Ad-Awarem (oba do ściągnięcia z tej stronki). oczywiście przed skanowaniem oba uaktualnij.

Skanowanie nie usunie całego syfu zrób wszystko tak jak Gutek napisał i daj nowy log =]

robiłem 3 razy tak jak mówił Gutek z wyłączony przywracaniem i nic… odnawia się

A w trubie awaryjnym to robisz?? wogóle dobrze naciskasz w tym hijacku? Masz nacisnąć fix chcecked! Nie powinno sprawiać problemu w usunięciu! =]

wciśkam f8 przy starcie>włanczam HijackThis, tam naciskam Do a system scan online>zaznaczam błędne wpisy które podał Gutek>naciskam fix checked pomóżcie :frowning:

Próbuj dalej solucje Gutka (Zaznacz wpisy>>>Fix checked >>> Potwierdz “TAK”>>> i oczywiście w awaryjnym jak nie będzie działało czekaj na Gutka :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

a po usunięciu wpisów, pogrubione pliki/foldery usunołeś?

jakie pogrubione?

Na czerwonom pliki i folder - ręcznie w awaryjnym masz usunąć