Symantec Endpoint Protection

Witam.Zna ktoś lub posiadał ten program zabezpieczający?Jakie macie zdanie o nim?Podobno jest na laptop a nie na komp?Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Dzień dobry,moim zdaniem poszukaj sobie innego programu zabezpieczającego .Miałem na swoim komputerze produkt SYMANTECU: Nortona . Szczerze mówiąc nic specjalnego : jak dla mnie wolny ,firewall taki sobie ,obciążający system przy skanowaniu. Polecam Eset Nod 32 i Outpost Firewall -a( to jest moja osobista ocena) .Na dzień dzisiejszy korzystam z COMODO Internet Security . Bardzo dobry i przede wszystkim darmowy programik którego znajdziesz na http://www.dobreprogramy.pl/Comodo-Inte … 12952.html :lol: :lol: :lol:

program może działać na zwykłych blaszakach i laptopach co do obciążenia jest dosyć lekki

firewall w tym pakiecie to Sygate firewall jeden z lepszych firewalli

skanuje tak jak większość programów i nie ma tak jak w przypadku NODa czegoś takiego że skaner potrafi zatrzymać się przez dłuższy czas na jakimś pliku

z tego co wiem to endpoint jest bardziej do firm i służy do ochrony komputerów w sieci.

Dla klienta normalnego (nie biznesowego) jest norton internet security2010 który jest lżejszy dla komputera od poprzedników.