Symantec Norton AntiVirus 2005 [PL]

co o nim sadzicie lepszy od kasperskiego

zależy jak dla kogo :smiley: dla mnie lepszy jest Kasperski - przynajmniej pousuwał mi trojany, z którymi sobie z NAV nie poradził. 8)

ale nie wiem jak kasperskim przepószczac programy potrzebuje cos takiego taki ftp serwer czy co ze np robie i koledzy z siieci do mnie wchodza np na jakis udostepniony folder przez przegladarke albo inni z poza sieci wpisuja strone podaja hasło i sie łoncza co mi polecisz cos prostego

Ja go uzywam i powiem ci tyle że trochę jednak żałują wydanej kasy. Sprawia mi trochę problemów. Szczególnie jeśli chodzi o serwer który mam na kompie. No ale ogólnie bardzo dobry i myślę że lepszy. :smiley:

mówisz to kupiłes go kurcze drogie jest opragromowanie

Ja również obstawałbym za Nortonem

Myslę że jednak warte tych pieniędzy. :smiley:

ja niestety nie mam dobrej opini o Symantecu i całej gamie ich produktów no moze poza GHOSTEM ktorego sobie bardzo cenie i chwale co do antywirusów to testowałem od mod. 2003 poprzez N I S 2004 worksa 2004 do 2005 antywirusa i zaden mnie nie zadowolił ale jak to mowią z braku laku lepszy kit wybrałem 2003 ktory wydaje mi sie najbardziej niezawodny - to moja opinia osobiscie wolał bym albo NOD 32 albo MKS 2004

Co TO ma wspólnego z tematem? :? Gość się pyta który antyvir jest lepszy, a nie o całą game produktów Symantec’a!

Nie jestem moderatorem, ale mnie by wkurzało, gdybym dostawał takie odpowiedzi na swoje pytania

mateo515 Wybacz proszę. :oops: :oops: :oops:

Dlatego OTy kasuję.