Symulator jazdy (prawo jazdy kat.B)

Witam,

jest jakiś symulator prawa jazdy kat B praktyczny?

może i jest ale to nawet nie namiastka prawdziwego auta

co niby w nim miałbyś robić ??

poproś znajomego niech ci da pojeździć …

Tyle, że bez prawa jazdy raczej nie jest to legalne.

można po placu,boisku,polu itd bez prawka bo to droga niepubliczna a na takiej można

Kierownice kup + pedały + biegi

I zacznij jeździć w GRIDzie :smiley:

nic to nie da, żadna gra nie odda do końca tego jak zachowuje się prawdziwe auto

A słyszeliście o czymś takim jak kurs prawa jazdy?

Godziny przejeżdzone podczas takiego kursu, pod okiem instruktora, w zupełności wystarczą do pozytywnego zdania egzaminu.

jak słusznie zauważyłeś do ZDANIA egzaminu :slight_smile:

zdać egzamin a umieć dobrze jeździć to 2 rożne rzeczy, więc choćby dla obycia z autem można pójść jeździć w takie miejsca na własną rękę

Dlatego po coś się jeździ te 30 godzin …

Ja mam 14 lat i tak z tatą robię (ja za kółkiem). I powiem jeszcze, że jazda prawdziwym samochodem jest lepsza niż najlepszy symulator :slight_smile:

Prawda jest taka, że za moich czasów na kursie uczyło się tylko zdać egzamin - dlatego napisałem tak jak napisałem.

Nie wiem jak jest teraz odkąd wydłużono czas do 30 godzin - sądząc po tym co piszesz - nic się nie zmieniło

Mimo wszystko odradzam uczenie się na własną rękę - będzie na to czas już po zdanym egzaminie, z dokumentem w kieszeni na normalnej publicznej drodze.

Doświadczenie i tak nabywa się przez całe życie, jednak samo obycie się z samochodem przychodzi już po pierwszych przejechanych kilkuset kilometrach.

koleś pyta sie o to czy ISTNIEJE jakiś symulator, a wy gadacie nie na temat .

istnieje > 3d driving school