Sync. Out of Range

Mam pewien problem i nie wiem jak go rozwiazac wiec zwracam sie do Was i licze na szybka odpowiedz… Przejdzmy do rzeczy…

Pewnego dnia gralem sobie w CS`a, nacisnalem przycisk wyjscia do Windows i nagle na ekranie pojawil sie taki komunikat: “Sync. Out of Range” na czarnym tle… Wiec res kompa i dzialo sie tak zawsze po zaladowaniu windowsa [mam xp pro], tzn jeszcze przed tym ekranem “zapraszamy”… Nie

moglem nic zrobic, oddalem kompa do naprawy, niby wszystko ok zrobili elegancko ale chcialem zeby wszystko bylo po mojemu to zrobilem format i jeszcze raz zainstalowalem xp`ka… Wszystko sie ladnie poinstalowalo az przyszedl czas na sp2, zainstalowal sie i wreszcie zrobilem res kompa (wczesniej nie robilem resa kompa po instalacji sterownikow do grafy, dzwieku itp), no i jak wczesniej zwiesil sie po ekranie ladowania… Wiec kolejny format… Teraz mi jakos wszystko dziala ale bez instalacji sp2 i sterownikow do grafy bo jak je zainstaluje i resne kompa to juz sie wszystko zaladuje i wejde nawet do windowsa ale jak chce zmienic rozdzielczosc na 1024x768 to wyskakuje ten komunikat lecz po 15 sek wraca wszystko do normy poniewaz wyskakuje przeciez komunikat czy chce zatrzymac aktualne ustawienia, wiec nic nie dotykam i wszystko wraca do slabej rozdzielczosci… Teraz odinstalowalem stery i nie wiem juz co mam robic bo uzywam rozdzielczosci 1024x768 i wszystko dziala lecz w nic nie moge grac… Prosze o szybka pomoc!

PS: Witam wszystkich :wink: jestem tutaj nowy i to moj 1 post ;p

A co masz za kartę grafiki i czy sprawdziłeś ją innym kompie czy dobra - jak tam jej chłodzenie.

Jaki stosujesz ster do karty.

Czy monitor sprawdziłeś na innym kompie i czy dobry.

Czy wgrałeś najnowsze stery do płyty głównej.

Zmień parametry wyświetlania na 800 x 600 x 16 75Hz i zobacz co się dzieje.