Synchronizacja i backup folderów


(Stały_bywalec) #1

Witam. Szukam programu, który umożliwiłby mi automatyczny backup (siedział sobie w trayu) kilku folderów jako kopii bezpieczeństwa. Mam podpięty pod laptop dysk przenosny (WD Passport) na którym mam praktycznie wszystkie najważniejsze dane - zdjęcia, jakaś muzyka itd. a na laptopie wydzieloną osobną partycje. Chodzi mi o to, żeby program sprawdzał sobie okrosowo np. co kilka dni czy w jakiś folderach nie zostały dokonane zmiany i jak np. na dysku D w folderze zdjęcia zostały dodane/skasowane jakieś zdjęcia/pliki to automatycznie kopiował/kasował w bliźniaczym folderze np. na dysku E. Czy jest jakiś program który by temu podołał? Dobrze jakby był po polsku i darmowa wersja lub jakiś trial lub coś (w pełnej wersji), żeby przetestować jak to działa i w razie czego zakupić. W końcu strata danych kosztowała by zapewnie więcej :x


(Onlinemaster) #2

SyncBack http://www.dobreprogramy.pl/SyncBack-Freeware,Program,Windows,12527.html


(Stały_bywalec) #3

Dzięki. Pobawie się tym i zobacze jak to działa :slight_smile: Puki co poczekam na jeszcze jakieś propozycje, lepiej przetestować kilka i wybrać najlepsz :lol: SyncBack za bardzo nei chce pracować z Windows 7, nawet w komentarzach napisali a szkoda bo jest dość przyjazny.


(Emeryt - 2) #4

Polecam program Allway Sync "n" Go. Używam go od dawna do synchronizacji folderów i plików w pracy i jeszcze nigdy nic nie straciłem.

Porównuje co zostało zmienione, dodane, usunięte i dokonuje odpowiednich modyfikacji. Korzystam z niego codziennie dlatego kupiłem licencję, ale do korzystania "co jakiś czas"

podobno wystarczy wersja bezpłatna. Spróbuj...

Link do strony producenta

http://allwaysync.com/pl/index.html


(Osowapark) #5

zobacz Back it up!


(Szczepaniakpila) #6

Ze swojej strony bardzo fajny jest program Microsoftu- SyncToy


(Jan0506) #7

Auto Backup Bardzo dobry program robiący za ciebie kopie zapasowe.