Synchronizacja łącza nie odpowiada wydolności lini TP

(Przemowek) #1

Miałem podpisać umowę z TP na internet 6 mega ,włączyli mi synchronizacje na 6 mega .Z którą były problemy goniła od 2-7 mbps .Teraz niby nie ma szczytu i jest 7,2 Mbps .Technik stwierdził ze w mojej okolicy są problemy nawet z 2 mega .Dzwoniłem i wymówiłem (na szczęście nie podpisałem) kurier nie dotarł .Umowę mam dalej na starych warunkach i z wolnym internetem .Pytam się czemu wciskają kit w TP bez sprawdzenia linii oraz czemu nie puścili transferu (czy to prawda ze niby nieraz mam synchronizację 7mbps ale transfer może być kilka razy wolniejszy).Puki co niecałe dwa lata czekać na remont starej centrali ,taki los człowieka poza większymi miastami.

(Agatonster) #2

aweturo ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(Maciejboss) #3

ja mam netie 6 mbit i nie mam pełnej predkości,czasem wieczorem jest ponad 6mbit,ale popołudniu tak ponad 3 mbit.Wszystko od cetrali zależy,jak daleko i ile osób jest do niej podłaczonych