Synchronizacja thunderbirda

(Tojuzkoniecc) #1

Korzystam z Thunderbirda, a mam komp stacjonarny i laptopa.

Jeśli na stacjonarnym coś zrobię w tym kliencie poczty (np. przeniosę wiadomość do jakiegoś innego folderu) to nie mam tego samego na kliencie pocztowym w laptopie i na odwrót.

Czy da się zrobić, żeby była synchronizacja (tak jak np. w evernote)?

Jest w ogóle coś takiego w klientach pocztowych jakiś dodatek lub jakiś inny klient pocztowy?

(Tojuzkoniecc) #2

Totalnie nie merytoryczny post - ad persona.

Proponuję czytać ze zrozumieniem i trzymać jakiś elementarny poziom kultury dyskusji.

Zmiany w wiadomościach pocztowych na 1 kompie zrobię w kliencie pocztowym (thunderbird) i chcę, aby to samo było na 2 kompie (synchronizacja), gdy wejdę na klienta pocztowego.

(Unga Unga) #3

Thunderbird nie trzyma wiadomości i ustawień katalogów w chmurze także to o co Ci chodzi jest niemożliwe.

(Gorky232) #4

Jeśli masz możliwość to skorzystaj z protokołu imap, który pozwala na zarządzanie folderami i wiadomościami. Innej opcji chyba nie ma.

(Tojuzkoniecc) #5

dzięki, ale wczoraj sam znalazłem https://support.mozillamessaging.com/pl ... zacja-imap

i testuję i pewne rzeczy zaczęły działać :slight_smile: W każdym razie stworzenie folderu na 1 kliencie na 1 kompie i przeniesienie tam kilku wiadomości "odwzorowały się" na innym kliencie poczty (inny komp), więc coś działa, ale zobaczymy jak będzie dalej :slight_smile: