System cleaner

mam zainstalowany program system cleaner

kiedy wlaczylem

find and remove junk and absolte files

on znalazl mi ponad 1000 plikow (25 mb )

czy moge je bez zadnych konsekwencji usunac???

czy pownienem najpierw sprawdzic co zostalo znalezione

pytanie dlaczego on na liscie zaznaczyl niektore dokumenty tekstowe

albo pliki z uzywanych programow

Lepiej sprawdź co usuwasz raz nie sprawdziłem i miałem wtope.

(ściągałem sobie programik download acceleratorem plus a on ma swój katalog temp dalej to sie domyśl :evil: )

POZDRO :wink:

A może byś sobie ściągnął Norton System Works 2003, który znajdziesz za pomocą Kazy, ja nim sprzątam cały komp i jeszcze błędy mi ponaprawia wrazie czego, szczególnie go polecam. Nie robią się żadne jajca z kompem, także sprzątasz bez ograniczeń :wink:

NSW 2003 to program komercyjny i trzeba za niego zapłacić 8)

Kaza jest od tego żeby płatności omijać (i tak dla wiadomości to nie jest o carckach i nie jest zadna strona podana) 8)

:mrgreen: Znowu namawiasz do nielegalnego działania :mrgreen: :mrgreen:

ŁYSY czy Ty myślisz, że jesteśmy idiotami? Myślisz, że nie rozumiemy o czym piszesz? Nie będziemy tu toleroważ ŻADNYCH bezpośrednich lub dorozumianych informacji o nielegalnym oprogramowaniu lub wskazówek mogących pomóc w ich uzyskaniu.

Jeszcze jeden taki post a Lisek Cię zbanuje DOŻYWOTNIO.

ALE KAZDY ZNA TAKI PROGRAM JAK KAZA I TO JEST CHYBA LOGICZNE :wink:

No i co z tego wynika ?

Każdy też wie, że są cracki, ftp-y warezowe, ale nie oznacza to, że będziemy tutaj o tym dyskutować.

Zasady ustaliliśmy i nie będziemy ich zmieniać.

Ale niekażdy wie gdzie ściągnąc kaze, bo istnieją ograniczeni tymczasowo, i niekażdy wiek gdzie są cracki, seriale i ftp-ki, ale zato wiedzą o ich istnieniu i to jest cala filozofia :wink:

…a nawet jeżeli nie wie to nie jest to poradnik dla początkujących piratów…

ŁYSY proszę Cię bardzo, nie dyskutuj tylko się zastosuj - będę Cię miał na oku.

Obiecuje mocne postanowienie poprawy :lol: