System czasem się nie zamyka

Tak jak w temacie powiedzie mi prosze dlaczego tak sie dzieje. Powtarzam że dzieje się to tylko czasami (bardzo rzadko ale jednak) po prostu wyświetla się “trwa zamykanie systemu windows” i nic. Szukałem o tym na necie ale zbyt dużo nie znalazłem. Mam tak odkad pamiętam. Powiedzcie czy może to mieć jakieś negatywne następstwa (to że w tym momencie kiedy nie chce się zamknąć wyłączam zasilanie).

I jeszcze jedno dlaczego w evereście pokazuje że temp. procesora wynosi 21 stopni a w biosie 41? Skąd taka różnica? Czy te 40 stopni to bezpieczna temperatura?

Everest działa na zasadzie tego, że sprawdza temperaturę na podstawie znanych przez siebie płyt głównych, więc może nie mieć Twojej, dlatego nie podaje dobrze. 40 C dla procesora to bezpieczna temp. Komputer wyłącza się zazwyczaj gdy procek osiągnie ok.90 C w zależności od modelu.

To nie jest prawidłowe rozwiązanie, może uszkodzić strukture systemu, no chyba że przez 10 minut system sie nie wyłancza to już głębszy problem. Co do samoczynnych zamykań systemu to sprawdź sobie jakimś AV czy nie masz jakiegoś syfu na kompie.

Zastosuj to: naprawa długiego zamykania i zobacz czy efekt będzie nadal występował.

Zastosowałem :wink: lecz o tym czy pomogło czy nie bede mógł napisać dopiero za jakiś czas bo jka pisałem wyżej problem występuje tylko czasami :wink: Dzięki za pomoc :wink:

Dodane 06.02.2009 (Pt) 16:45

Ehh…niestety nie pomogło problem wystąpił ponownie :frowning: