System DOS i FUL CHADE

Chciałbym zapytać się was

jak zainstalować ms-dosa i gdzie go można kupić (ostatnio byłem w spożywczym i powiedzieli że nie ma ale mogą zamówić więc odmówiłem bo nie chciałem tak długo czekać bo nie mam czasu na czekanie i muszę znaleźć inne rozwiązanie sprawy) prosiłem też sąsiada spod 1 ale on mówi że nie wie co to jest ale może z kumplami od beeemki by coś załatwił, ale ja mu odpowiedziałem że nie chcę długo czekać więc on zrezygnował z załatwienia tego dosa, prosiłem także sąsiada spod 2 bo podobno on pracuje na uniwersytecie ale jest ślepy i jak idę do niego to pyta się kto tam a ja mu odpowiadam że ślepota a on pyta się czego chcę a ja mu mówię że dyskietki z ms dosem a i tak wogóle na ilu dyskietkach jest dos? czy musiałbym kupić 5 napędów aby szybciej się instalował, podobno najwięksi hakerzy pracują w ms dosie bo mówią że tam można wszystko ale ja nie wiem czy to prawda ale myślę że tak jeżeli oni tak mówią to raczej mają rację. Niedawno zauważyłem u moich kolegów że mają dosa na komórkach a ja też chciałbym mieć bo ja mam furę fajną ale widzę że tylko komóry z dosem wymiatają, z tego co wiem to bardzo dobrej jakości są także wyświetlane zdjęcia i również rozbudowany interfejs graficzny dosu. Podoba mi się również to że jak wcisnę przycisk np.5 to od razu pojawia się ta cyfra na ekranie - fajny bajer no nie? chyba procek w tej komórze chodzi w czasie rzeczywistym a nie w przeszłym. I mam też takie pytanie czy dałoby się zainstalować dosa do mojego magnetowidu, podobno wtedy jest full chade czy to prawda? Liczę na was! Pozdrawiam

rób se dalej jaja, rób…

Nie robię, mam poważny problem!

DJkAsZaNkA , nudzi ci się. zainteresuj się linuksem.

A gdzie jest linuks?

W czarnej dziurze.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Linux

OMFG najlepiej bana na zakres (bo to pewnie dziecko neo :wink: )

Może on tak troluje dlatego że modzi na zlocie :confused: FUX

na 1000% zobacz login idealny przykład dziecka neo

no lol nie dość ze neo to jeszcze z zespołem sZaLoNeJ 10 latki :wink: