System którego się nie da zawirusować?

Najlepiej to wyrzucić komputer przez okno, nie będziesz musiał sie chronić przed wirusami :diabel:

Jezeli masz na tyle licencji to czemu nie 8)

areh kiedyś solaris był płatny :stuck_out_tongue: niech chłopak sobie zainstaluje jakąś mandrivie 2006 albo auroxa 11 :slight_smile:

Ciągle jest. Darmowy jest chyba tylko do użytku domowego, ale tu mogę się mylić. W każdym bądź razie wiem że jest darmowy na jakiś ograniczonych warunkach.

A jeżeli ktoś używa Windows ME to do niego nie ma chyba SP2. Więc mółbyś troche dokładniej pisać :roll:

Mandrivia :hahaha: Bardziej badziewnej dystrybucji linuxa nie widziałem (oczywiście mam na myśli darmowe). Płatne wersje tej dystrybucji to mogą być ale darmowe…:expressionless:

Nie wiem jak z najnowszą wersją Auroxa, ale ostatnio schodzi on na psy :stuck_out_tongue:

Lepiej zainstaluj sobie OpenSUSE 10. W EasyLinux 3/2006 z DVD jest właśnie on, i w gazecie pisze jak go zainstalowac itp :spoko:

No wiesz skoro chcę kupic nowego laptopa to raczej mu tego syfu WINME nie wlepią więc na przykład ałem XP’ka

A skąd wiesz ?? Przeciez może kupic troche starszego laptopa na którym będzie właśnie WinME. Albo kupi z XP a zmieni sobie na WinME bo np. bedzie mu bardziej odpowiadał. :stuck_out_tongue:

Albo kupi bez systemu a system sobie kupi na allegro WinME.

Ej, uważaj co za bzdury wygadujesz :evil: