System mechanic 4.0 c

(Duch) #1

koledzy, przyjaciele, wszyscy zgromadzeni!! :smiley:

od jakiegoś czasu szukam po sieci zestawu narzędzi, którymi z powodzeniem zastąpię Norton System Works!! dzisiaj znalazłem System Mechanic i chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z was naprawiał swój komputer za pomocą Mechanica?? czy jest to program dobry, skuteczny, szybki?? oczywiście wersja Proffesional nie wchodzi w grę bo kosztuje sporo zielonych :smiley:

za wszystkie spostrzeżenia; uwagi i porady serdeczne dzięki!! :smiley:

(Magik) #2

Tutaj masz testy zastawów narzędziowych

http://www.chip.pl/arts/archiwum/n/articlear_89346.html.

Co prawda jest tu wersja Pro, ale biorąc pod uwagę, co napisali, raczej bym go nie używał. Nie to żeby był do kitu, ale nie ma kilku przydatnych bardzo składników.

(Duch) #3

dzięki Magiku , ale już to czytałem!! bardziej chodzi mi o opinię uzytkowników domowych; a nie gazety!!

nadal czekam na odpowiedzi!! :smiley:

(Duch) #4

dzięki Kamcia_ za wypowiedź na temat Symanteca!! sam doszedłem do takich samych wniosków i dlatego szukam zastępstwa dla niego!!

co do System Mechanic to jest to program nawet przydatny, ze sporym wachlarzem narzędzi diagnostycznych itp, ale jakość i szybkość jego działania nie jest wedlug mnie zadawalająca!!

co do TuneUp Utilities to używam go od jakiegoś czasu i jestem z niego bardzo zadowolony, ale nie posiada on nardzędzi typu skaner dysków czy defragmentator!! znalazłem za to MindSoft Utilities ten natomiast to prawdziwy kombajn!! myślę, że w pełni mogę nim zastąpić Nortona!!

(Asterisk) #5

I dlatego oba ------ : >> KOSMOS

PS.

Litości :smiley: