System mi zwolnil

w celu polaczenia sie z emule wylaczylem firewalla i odrazu zatakowaly ,mnie jakies spyware czy trojany :confused: Pakowalo sie cos do autostartu instalowalo sie z t. internet files na C, ale sie z tym juz jakos poradzilem.

Ale zostala jeszcze 1 rzecz, system zwolnil choc nie bardzo (w tym IE sie czasem zawiesza, strony wolniej odswieza), ale jest to dosyc uciazliwe i pojawial sie komunikat o zainstalowaniu jakiegos antyspyware bo komp mi pewnie wolno chodzi. Teraz juz bardzo rzadko pojawiaja sie komunikaty i wyskakujace okienka, wiec na ten temat nie mge duzo napisac, dzis pojawilo mi sie tylko okienko o instalacji “error safe”, oczywiscie nie zainstalowalem tego, niestety nic na ten tamat w niecie nie zlalazlem, wiec wklejam tu moj log, w ktorym raczej nic mnie nie razi…

?

W hjt…nic nie widać, wklej loga z silent runners

ok

jak widac bardzo dlugo mi skanowal

Poczytaj Usuwanie trojana vundo

Później daj logi HijackThis + Silent runners + L2MFix (instalujesz>>>odpalasz>>wybierasz opcje tworzenia loga (nr 1)

HijackThis

Silent runners

L2MFix

czysto? juz mi tak nie zamula

Nic się nie zmieniło, użyłeś narzędzi, które były opisane wl inku ? Jeśli nie to zrób to, zapuść je w trybie awaryjnym i wtedy daj nowe logi, w l2mfix masz wybrać opcje 1.

hmm zrobilem wszystko tak jak mowiles, VundoFix usunal to i juz go nie wykrywa, 2 inne anty vundo tez nic, MKS online tez mi cos usunal (trojan.downloader i trojan.clicker, dropper.mute),

wklejam raport z l2mfix

Ściągnij Pocket Killbox>>>uruchom>>>zaznacz opcje “Delete on Reboot”>>>w polu “Full path of file” wklej ścieżki:

Po wklejeniu każdej ścieżki z osobna klikasz X, dopiero gdy wkleisz ostatnią ścieżkę, zgadzasz się na restart kompa.

nowy log z l2mfix

ok? :twisted:

czysto