System niby czysty (antyvir), A programy się sypią

Proszę o sprawdzenie loga, antywirusy nic nie wykrywają a problemy są.

Windows XP SP2, instalowane wszystkie aktualizacje na bieżąco, do tego Arcavir 2005;

Od jakiegoś czasu niektóre programy straciły stabilność, FireFox 2.0 bez powodu się wysypuje (Windows zgłasza raport do Microsoftu), Taki sam problem mam z Open Office.

Dziś chciałem zainstalować nowszą wersję i nie da rady, w czasie sprawdzania poprawności archiwum wyskakuje błąd że jest nie poprawne.

Ściągnąłem na innym komputerze, zainstalowałem i przeniosłem na płytce CD. Po rozpakowaniu plik *.cab jest uszkodzony. Podczas gdy na innym komputerze instalacja przechodzi bez mrugnięcia okiem.

Czasami po włączeniu ni stąd, dowiaduje się że system odzyskał stabilność po krytycznym błędzie!

System sprawdzony: Arcavirem;

Skanery online: Symantec, mks;

Przepraszam za przydługi wstęp, logi:

Hijack This

Silent Runners:

Edit: Temat został zmieniony, mam nadzieję że na bardziej poprawny regulaminowo. Przepraszam za niestosowanie się do regulaminu.

Logi są czyste :slight_smile:

Przeczyść rejestr (polecam do tego jv16 PowerTools), zrób defragmentację, oraz przejrzyj: Optymalizacja XP

Wejdź: Start --> uruchom --> msconfig i w zakładce uruchamianie odznacz (według Ciebie) niepotrzebne przy autostarcie programy :slight_smile:

Zastosuj się do tego Tematu i zmień tytuł tematu na konkretny inaczej KOSZ

Pozdrawiam Gutek2222