System nie chce się uruchomic

Ludzie pomóżcie ostatnio ściągałem se nowe motywy na kompa, już jeden sobie ustawiłem następnie uruchomiłem komputer ponownie jak to zażądał instalator. I tu mój problem, jak system wchodzi już na pulpit to następnie pojawia się komunikat:

“Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono UxTheme.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji możne naprawic ten problem.” I już koniec po prostu jestem na pulpicie bez ikonek, bez startu, bez niczego :frowning: nie wiem co zrobic pomóżcie.

przed odinstalowaniem tego programu zmieN kompozycje i wygląd na windows xp i póżniej odinstaluj normalnie zobacz lub w awaryjnym!

Dzięki za rade ale w trybie awaryjnym jest to samo.

A tą naprawę jak się robi możesz mi krok po kroku napisac?

Spróbuj ręcznie wywołać explorer.exe (ctrl+alt+del ->Aplikacje->Nowe zadanie->explorer.exe), później tak jak Dozamet1 , napisał, mianowicie ustaw sobie domyślną skórkę Windy i odinstaluj to co zainstalowałeś.Przeczyść rejestr CCleaner’em.

Co do instalatorów to często zawierają bugi i różnej maści syf.Lepiej ściagnąć sobie patchera i jakiegoś themsa, a efekt jest niemal taki sam.

Ale ja nie mogę wejsc w żaden program bo pojawia się komunikat:

Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono UxTheme.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji możne naprawic ten problem."

A zrobiłeś to co ci kazał Loookash89?

Ale jak miałem zrobic to co mi kazał Loookash89? Skoro nie mogę wejsc w explorera.

PS: działa mi ctrl+alt+delete

:evil:

No już jest lepiej, możecie powiedziec czy da się wejsc w panel sterowania nie używając startu lecz np. linii komend albo jakieś ścieżki docelowej? Czekam na odpowiedź.

Polecenie control