System nie może sie włączyć (w trybie awaryjnym działa)

(Kasia1983000) #1

Co może być przyczyną jeżeli system w trybie awaryjnym sie odpala, a jak chce normalnie włączyć to wyświetla sie ten napis windows

i po tymnie ma już tego napisu 'zapraszamy' poprostu resetuje sie sam po jakimś czasie. Przeinstalowałem windowsa i problem sie nie zmienił, kupiłem nową karte graficzna, ktora tez nie rozwiazała problemu. Przeinstalowałem też sterowniki i dalej nic nie pomoglo Bardzo prosze o pomoc

(lazikar) #2

Czy robiłeś format.

(Tom Jk) #3

może nielegalny zawirusowany system masz, i odrazu na dzień dobry cos takiego sie dzieje.

jesli to nie wina systemu to gdzieś w sprzęcie leży wina, podejżewam że RAM , albo cos z płytą główną.

Złączono Posta : 15.08.2007 (Sro) 9:30

tak jak wyżej .. trzeba sfotmatować całkowiecie dysk na którym jest system

(Kornicameister) #4

u mnie w przypadku jakiś poważniejszych problemów z komputerem i windowsem, nigdy nie pomagał format

zawsze musiałem usunąć ręcznie każdą partycję, a później utworzyć je na nowo, dopiero wtedy, po zainstalowaniu windowsa, wszystko chodziło jak należy

(Grzegorz Ch) #5

NNNNNNNNNN wygląda na problem ze sterownikami, skoro w trybie awaryjnym komputer się uruchamia.

masz chyba na myśli partycję na której jest system, a nie dysk.

(Kasia1983000) #6

No to logiczne;)

Zrobie jeszcze raz formataa

(Grzegorz Ch) #7

jak przed instalacją robiłeś format partycji a potem instalowałeś, to robienie tego ponownie nic ci przecież nie da. szukaj problemu w sprzęcie. sprawdź RAMy, chłodzenie - czy procesor się nie przegrzewa, zasilacz.

(Dzolo83) #8

w awaryjnym odinstaluj z menadzera karte graficzna oraz monitor i uruchom ponownie.

Nie jest to problem z chlodzeniem.

Jak juz to ram jest uszkodzony lub tez dzialanie virusa. Skasowac wszystkie partycje i utworzyc na nowo,najlepiej pod linuksem.