System nie tworzy pkt. przywracania systemu

Witam

Więc problem jest tego typu

-mino iż mam ustawione, aby dane punkty tworzyły się powiedzmy dwa razy dziennie to system tego nie robi

Tworzy jeden zaplanowany  punkt i na tym kończy swoje działanie

Czyli jak nie ma na systemie żadnego pkt. przywracania to z zaplanowanych zadań system  utworzy -jeden

-ale jeśli jeśli takowy pkt jest np. po pobraniu aktualizacji to zaplanowany pkt już nowego nie tworzy

Nie wiem czy to będzie zrozumiałe 

Jest punkt to system od siebie nie tworzy kolejnych 

(oczywiście jest przydzielone odpowiednie miejsce na ten cel wielkości 15% czyli ok. 40GB)

Przesadzasz z punktami przywracania systemu.

Możesz mieć kilka a nie kilka razy dziennie.

Lepiej jest zapisywać/tworzyć ręcznie kiedy jest wszystko OK lub potrzebujesz zabezpieczenia a nie jako zaplanowany.

 

Usuwanie punktów przywracania systemu na Windows 7:

 

Ech

Tu przecież nie chodzi, że mam ich mieć setki-nie w tym problem

(zresztą za przeproszeniem, to moja prywatna sprawa ile chcę takich pkt. mieć dziennie)

Tylko o to, że system ich nie tworzy od siebie jak ma jeden utworzony

Jeśli problem uda się naprawić, to ustawię sobie inną częstotliwość zapisywania 

A tworzyć samemu to raczej umiem 

 

 

Dla mnie osobiście wygodniej będzie jak to system będzie o tym pamiętał 

Więc szukam pomocy jak to naprawić, aby to robił system sam od siebie i pamiętał za mnie :wink:

Często to co p/w napisałem + czyszczenie dysku pomaga.

Sprawdziłeś czy tylko tak sobie “pierdnąłeś” ?

Później możesz ustawić w zaplanowanych działaniach.

Oprócz tego może być kilka innych problemów łącznie z wirusami ale zawsze trzeba sprawdzać to co jest najłatwiejsze.

Sprawdzałeś wejście w tryb awaryjny --> Ostatnio znana dobra konfiguracja - Enter ?

Trzy dni temu postawiłem świeży systemy
(dla świętego spokoju przeskanowałem adwcleaner)
Wejście w tryb awaryjny tu raczej nie pomoże skoro
mam jeden utworzony pkt przywracania z dzisiaj 
(wcześniejsze pkt. usunąłem by móc sprawdzić czy system zapisze jak będzie pusto)
Czyli powtórzę co mu dolega
- jak nie ma zapisanych na systemie pkt. przywracania to system utworzy jeden z harmonogramu 
(dalej już nie tworzy kolejnych)
A jak utworzę go ręcznie to harmonogram już nie działa -chyba że usunę wszystkie pkt. przywracania

a3224477d8018c3cm.png