System nie uruchmia się

Drodzy Forumowicze !!

Od mieśiąca mam win7 i zaczołem mieć problemy z miejscem na patrycji C i użyłem do tego programu http://www.dobreprogramy.pl/Paragon-Par … 12678.html. Po wielu nie udanych próbach z tym programem i systemową aplikacją do zarządzania dyskami uzyłem opcji której funkcji nie znałem. Wtedy zaczoł ciąć mi się system więc dla pewnośći wyłączyłem paragon’a system cioł się dalej i zrestartowałem kompa. W pierwszej fazie włączania pojawił się taki komunikat

A disk read error occurred

Press Ctrl+Alt+Del to restart

Po wpisaniu tych znaków komputer uruchamia się od nowa i znowu to samo, tryb awaryjny też się nie włącza.

jopku - tak naprawdę nie napisałeś nic - właściwie nie opisałeś co zrobiłeś “uzyłem opcji której funkcji nie znałem”.

Domyślam się,że nie powiesz nam co dokładnie zrobiłeś.System restartuje się - ponieważ wciśnięcie Alt+Ctrl+Delete właśnie tak działa do momentu włączenia systemu - więc nic w tym dziwnego. Błąd zaś mówi o problemach z odczytem dysku.

Jeżeli masz możliwość - podepnij swój dysk u kogoś i użyj programu “TestDisk” dostępnego tutaj : http://www.dobreprogramy.pl/TestDisk-Ph … 12758.html

Na dzień dzisiejszy nie mogę poradzić Ci czegoś bardziej sensownego ponieważ tak namotałeś z partycjami,że aż głowa boli (przynajmniej mam takie wrażenie) .

Cóż - możesz również spróbować opcji naprawy systemu dostępnej na płycie Win7.W przypadku nie posiadania płyty http://neosmart.net/blog/2009/windows-7 … air-discs/.

Jak zdecydujesz się podać więcej szczegółów to daj znać.