System nie widzi kamery

Vista 32bit.Kamera Logitech QuickCam(qc1150).Przy próbie uruchomienia wyskakuje komunikat-nie znaleziono żądanej sekcji w pliku INF(kod 28)nie instaluje sterowników.ćo mogę z tym fantem zrobić?

System nie umie zainstalować czy Ty nie instalujesz?

System nie umie zainstalować.

Problem w tym,że zupełnie nie łapię gdzie tego trefnego pliku INF szukać.Druga rzecz-przy mojej wiedzy niewiele z tego wyniknie,jeśli bym nawet wiedział.

A instalujesz sterowniki z płyty czy pobierasz je z internetu?

Pobieram z internetu,z firmowej strony Logitecha.Na płycie mam pod Xp,ale Vista przy próbie instalacji odesłała mnie po aktualizację.Co ciekawe,wcześniej próbowałem zainstalować Creativa/aktualizacja też z firmowej strony,efekt był ten sam.Wysłałem kamerę córce/ma Viste Home Premium/i uniej poszła bez problemów.

Może nie masz jakiejś aktualizacji visty? Może to być jakaś luka w systemie, którą Twoja córka ma juz załataną. Masz załączone automatyczne aktualizacje?

Mam Vistę Ultimate,aktualizacje mam na bierząco.Dziura rzeczywiście jest,tylko jak zdiagnozować konkretny plik INF?Bo co znaczy-brak żądanej sekcji?.Może jest procedura umożliwiająca zainstalowanie sterów na piechotę?