System nie widzi Mp3player'ów

Witam.

Mam xp sp2. System nie widzi zadnego playera, mam creative muvo 100, dla proby podlaczylem szajsunga i jeszcze jakis badziew, i tez nic. Z myszkami, aparatami czy drukarkami wszystko jest ok.

W Moim Komuterze nie pojawia sie ikona dysku wymiennego, mimo ze w Menadzerze urzadzen creative czy inny player widnieja. Na pulpcie tez pojawia sie info o wykryciu sprzetu.

Prosba o pomoc.

Dzieki.

PS Na innym forum dostałem taką odpowiedź:

"jeżeli masz system plików Fat32 na twardzielu to może tak być

jedyne wyjście to format na NTSC"

Czy nie innego wyjścia?

A nie masz może tego portu USB zepsutego ?? Hmm… to by raczej nic nie pokazywało.

Więc może jakieś oprogramowanie do tych mp3 jest??

Popróbuj w innych portach USB. Czy masz do nich jakieś stery??

Wszystkie porty były sprawdzane. Bez rezultatu.

I creative i samsung i ten no name działają bez problemu na innych komuterach, bez sterowników.

Aha do creaqiva nie dostałem płyty, ale xp to bez różnicy.

probowales wykryc nowe urzadzenie?

Do tych MP3 nie trzeba sterów.

spróbuj samodzielnie zainstalować sterowniki poprzez wykrywanie sprzętu

Proponuje sprawdzic czy w menadzerze urządzen jakis port USB nie jest wyłaczony, chociaz wydaje mi sie ze tu nie tkwi przyczyna. ja miałem tak samo jak po formacie nie miałem SP2, a ty masz :x wiec moze odinstaluj SP2 i zainstaluj ale z jakies innej płytki lub innego źródła. pozycz od kogos. moze to pomoze :smiley:

Wykrywanie sprzetu nic nie daje, bo jak napisalem sprzet go wykrywa, ale nie moge na niego wejsc. Wiec to tez nie problem sterownikow.

Doszedłem do tego:

Jak wejdę do Panel Sterowania\Narzędzia adm\Zarzadzanie komp\zarządzanie dyskami, to widze dysk wymienny bez litery, ale nie moge na niego wejsc.

Jak przydziele mu litere, to moge na niego wejsc naciskajac prawy przycisk myszy i opcje otworz, ale w Moim komputerze nadal go nie widac.

W sumie moglbym tak korzystac, ale niestety mozna w tym trybie wgrywac pliki o, gora, 6 literach nazwy, wiec lipa, bo wszystkie nazwy musial zmieniac lub kompresowac do jakiegos pliku i dekompresowac juz na playerze. A jest to czasochlonne.