System nie wykrywa karty graficznej

Czy sterowniki do Chipsetu są zainstalowane ?,bez tego system nie uruchomi w pełni magistrali karty graficznej,bo to Chipset nią steruje,może tu jest problem,po postawieniu systemu instaluje się sterowniki od Chipsetu,dżwięku,sieci,na końcu grafikę.

Może nie być bibliotek NET Framework w odpowiedniej wersji i bez tego sterowniki też nie odpalą.Może być po prostu problem braku składników do instalacji samych sterowników,spróbuj iść tym tropem.

Co ty chrzanisz, uświadomiam Cię, że ma Windowsa 7, któremu framework instaluje się podczas instalacji samego systemu.

Próbuje tylko pomóc czego oficjalnie może brakować,zależy też jaki to Framework,bo nie jest tak dobrze,że jest tylko jedna wersja,Catalysty się wtedy nie odpalą,ale bez sterowników do Chipsetu też ci nie wykryje - nie uruchomiona do końca magistrala

stahuwa , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swoje posty i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

chipstet zainstalowany. windows update nie wykrywa nic. nie wiem o co chodzi. nawet sobie filmu nie wlacze bo slaba jakosc. areh ty lepiej bys pomogl. nie zmienie bo mam dunskiego laptopa a jezyku klawiatury tez nie bede zminial bo laptop nie moj. chcesz ti usuwaj nie wiem komu to przeszkadza…

Dziś instalowałem toshibe na X1200 i ta strona była mi bardzo przydatna: http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx

Sprawdź.