System po formacie

(Kacper1344) #1

Witam.Sformatowałem koledze system no i mam parę pytań.

1.Jaki najlepiej kupić bądź pobrać antywirusa?(ma nie mulic kompa,ma wykrywać dużo wirusów,ma być prosty w obsłudze)

2.Jaką zaporę(firewala) zainstalować aby nie mulił kompa,był prosty w obsłudze i wykrywał dużo ataków

3.Jaki najlepiej zainstalować program do odtwarzania muzyki i filmów czy zostawić Windows Media Player 11.

4.Jaka najlepiej przeglądarke internetową zainstalować aby szybko ładowała strony.

To wszystko

Komp kolegi:Intel Celeron 2.00Ghz,512 ram,

(Homik1983) #2
  1. Proponuję antywirusa o nazwie: Avira AntiVir PersonalEdition Classic, jest darmowy, ma dobrą wykrywalność i nie muli komputera. Opis konfiguracji tego programu (w języku polskim) znajdziesz TUTAJ.

2. Jeśli chodzi o zaporę sieciową to proponuję Comodo Firewall Pro.

3. Do muzyki Winamp 5.35 albo Foobar, natomiast do filmów proponuję SubEdit-Player.

4. Firefox 2.0.0.x albo Opera. Osobiście wolę Firefoxa.

(antiferno) #3

http://www.avira.com/en/evaluate/pcformat_poland.php tu darmowe premium na miesiac :slight_smile:

(Homik1983) #4

Na stronie, którą podałeś jest napisane:

"Avira AntiVir PersonalEdition Premium for 6 months"

więc chyba na 6 miesięcy? :slight_smile:

(SeBoLaS) #5

jeśli ma kasę i chce ją przeznaczyć na antywirusa to niech kupi Kaspersky'ego a jak coś darmowego to AOL McAfee VirusScan Plus 7

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=86&id=2333

2.Jaką zaporę(firewala) zainstalować aby nie mulił kompa,był prosty w obsłudze i wykrywał dużo ataków

Jeśli kupi KasperskyInternetSecurity to zapora będzie w nim jeśli nie to niech zainstaluje darmowe COMODO

Do muzyki JetAudio a do filmów AllPlayer'a

Firefox :wink:

Takie jest moje zdanie ,pozdro

(Kacper1344) #6

Kolega wybrał Kasperskiego z zaporą,Firefoxa i Winampa :mrgreen:

(SeBoLaS) #7

no to nie jest źle,by wziął jeszcze JetAudio i by był git,ale każdy ma swój gust.Ale według mnie w JetAudio jest dużo lepsza jakość dźwięku,i ogólnie jest ładniejszy :smiley: Pozdro

(antiferno) #8

omg fakt nie wiem jak moglo mi sie tak pomylic ...tak premium na pol roku

(Mateusz Golebiowski) #9

Przy takiej ilości ram co kolega posiada raczej nie polecałbym tak pamięciożernych antywirusów jak kaspersky.

Moim osobistym zdaniem najlepiej wybrać z coś darmowych programów

jak np:

Avira + Sunbelt personal Firewall + Adware 2007 = bezpiecznie i za darmo

takie jest moje zdanie

(Bunio) #10

To wygląd w odtwarzaczu gra aż tak wielką rolę?

Ojej, w tym się słucha muzyki, a nie wtapia się w niego wzrok... :stuck_out_tongue:

Winamp starczy, no i na niego padł wybór.

(SeBoLaS) #11

nie pisałem tylko o wyglądzie człowieku,pisałem że lepiej gra a zarazem lepiej wygląda

widzę ze nie miałeś styczności z kasperskym,on wcale nie jest pamięcio żerny,ja bardzo długo używałem KIS tylko przy 256 ramach i nie narzekałem ,a przy 512 jest nieodczuwalny