System po formacie

Witam.Sformatowałem koledze system no i mam parę pytań.

1.Jaki najlepiej kupić bądź pobrać antywirusa?(ma nie mulic kompa,ma wykrywać dużo wirusów,ma być prosty w obsłudze)

2.Jaką zaporę(firewala) zainstalować aby nie mulił kompa,był prosty w obsłudze i wykrywał dużo ataków

3.Jaki najlepiej zainstalować program do odtwarzania muzyki i filmów czy zostawić Windows Media Player 11.

4.Jaka najlepiej przeglądarke internetową zainstalować aby szybko ładowała strony.

To wszystko

Komp kolegi:Intel Celeron 2.00Ghz,512 ram,

  1. Proponuję antywirusa o nazwie: Avira AntiVir PersonalEdition Classic, jest darmowy, ma dobrą wykrywalność i nie muli komputera. Opis konfiguracji tego programu (w języku polskim) znajdziesz TUTAJ.

  2. Jeśli chodzi o zaporę sieciową to proponuję Comodo Firewall Pro.

  3. Do muzyki Winamp 5.35 albo Foobar, natomiast do filmów proponuję SubEdit-Player.

  4. Firefox 2.0.0.x albo Opera. Osobiście wolę Firefoxa.

http://www.avira.com/en/evaluate/pcformat_poland.php tu darmowe premium na miesiac :slight_smile:

Na stronie, którą podałeś jest napisane:

“Avira AntiVir PersonalEdition Premium for 6 months”

więc chyba na 6 miesięcy? :slight_smile:

jeśli ma kasę i chce ją przeznaczyć na antywirusa to niech kupi Kaspersky’ego a jak coś darmowego to AOL McAfee VirusScan Plus 7

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=86&id=2333

2.Jaką zaporę(firewala) zainstalować aby nie mulił kompa,był prosty w obsłudze i wykrywał dużo ataków

Jeśli kupi KasperskyInternetSecurity to zapora będzie w nim jeśli nie to niech zainstaluje darmowe COMODO

Do muzyki JetAudio a do filmów AllPlayer’a

Firefox :wink:

Takie jest moje zdanie ,pozdro

Kolega wybrał Kasperskiego z zaporą,Firefoxa i Winampa :mrgreen:

no to nie jest źle,by wziął jeszcze JetAudio i by był git,ale każdy ma swój gust.Ale według mnie w JetAudio jest dużo lepsza jakość dźwięku,i ogólnie jest ładniejszy :smiley: Pozdro

omg fakt nie wiem jak moglo mi sie tak pomylic …tak premium na pol roku

Przy takiej ilości ram co kolega posiada raczej nie polecałbym tak pamięciożernych antywirusów jak kaspersky.

Moim osobistym zdaniem najlepiej wybrać z coś darmowych programów

jak np:

Avira + Sunbelt personal Firewall + Adware 2007 = bezpiecznie i za darmo

takie jest moje zdanie

To wygląd w odtwarzaczu gra aż tak wielką rolę?

Ojej, w tym się słucha muzyki, a nie wtapia się w niego wzrok… :stuck_out_tongue:

Winamp starczy, no i na niego padł wybór.

nie pisałem tylko o wyglądzie człowieku,pisałem że lepiej gra a zarazem lepiej wygląda

widzę ze nie miałeś styczności z kasperskym,on wcale nie jest pamięcio żerny,ja bardzo długo używałem KIS tylko przy 256 ramach i nie narzekałem ,a przy 512 jest nieodczuwalny