System po infekcjach, nie działa pulpit - windows XP


(Wincenty Pstrowski) #1

Komp koleżanki (dość oporny użytkownik :wink:) mocno zaśmiecony i przymulony, Internet działa słabo, komp ma kłopoty z wysyłaniem danych, często wywala dźwięk i trzeba instalować sterownik karty od nowa. Były różne infekcje (prawdopodobnie wirusy) były także zainstalowane różne programy antywirusowe i po nich zostały śmieci typu "bezpieczne wyszukiwanie AVG" w przeglądarce. Obecnie występują częste kłopoty z explorerem - pulpit nie chce załadować się w całości podczas uruchamiania systemu ekran się zamraża ale można uruchomić menadżer zadań. Po zamknięciu procesu explorera i uruchomieniu na nowo, czasami można w miarę normalnie korzystać z kompa. Proszę o sprawdzenie logów i ewentualną pomoc.

OTL - http://wklej.org/id/659809/

Extras - http://wklej.org/id/659814/


(Krzych Wiel) #2

Otwórz OTL - wklej podany tekst. Wykonaj skrypt. Pokarz raport. Wykonaj sprzątanie ( OTL zostanie usunięty ). Daj nowe raporty OTL.


(Wincenty Pstrowski) #3

Po wklejeniu i uruchomieniu skryptu OTL przez chwilkę coś robi, potem się zawiesza i przestaje odpowiadać. Czekałem trzy razy po około 10 minut ale program pozostawał martwy.


(Krzych Wiel) #4

wykonaj skrypt OTL w trybie awaryjnym


(Wincenty Pstrowski) #5

Niestety nic z tego, będzie reinstalacja.