System - problem z boot loaderem

Witam wszystkich :slight_smile:

Aktualnie mam Win 7 64 bitowego, lecz potrzebuje zainstalować jako 2 system Win XP.

Gdy wczoraj się do tego zabrałem zrobiłem wszystko tak jak być powinno, przynajmniej mi się tak wydaje…

Zrobiłem dla tego systemu osobną partycje ok. 120 GB sformatowałem ją i zabrałem się do instalowania…

Początek instalacji poszedł dobrze, po pierwszym resecie komputera (po skopiowaniu polików na partycje itp.) komputer zrestartował się i od tej pory po procesie Boot Loadera wyskakuje mi błąd “Błąd odczytu dysku! Wciśnij Alt + Ctrl + Delete aby zrestartować”.

Nie wiedziałem co się dzieje wiec sformatowałem jeszcze raz tamtą partycje i znowu puściłem instalacje…

Lecz znowu wyskoczył mi ten sam błąd… ;/

Wkurzyłem się wiec usunąłem tamta partycje i chciałem się zalogować na mojego Win 7.

Lecz po procesie boot loadera znowu mi ten błąd wyskoczył “Błąd odczytu dysku! Wciśnij Alt + Ctrl + Delete aby zrestartować”.

Włożyłem płytę z Win 7 aby dać opcje napraw, bo myślałem że to może pomóc.

Lecz gdy chce włączyć płytę też mi wyskakuje ten błąd “Błąd odczytu dysku! Wciśnij Alt + Ctrl + Delete aby zrestartować”

Jest jakiś sposób żeby naprawić tego Boot Loadra żeby ten Win 7 mi się włączył?

Kompletny format nie wchodzi w grę bo mam na dysku ważne pliki…

Napraw bootloadera z płytki systemu Windows 7 lub wykonaj to co napisał Łukash w moim temacie instalacji-windows-nie-startuje-t434459.html