System sam się restartuje

Cześć Wszystkim , mam już na tym forum jeden wątek ale nie mogę wytrzymać z moim komputerem i chyba kiedyś wpadnę w szał…

po pierwsze:

zakładałem watek tutaj o niedziałającym napędzie

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=19&t=285435

skńczyło się na tym iz edycja rejestru została zablokowana przez administratora sieci a ja nie moge wejsc na tryba awaryjny bo mam klawiature na usb i system podczas włączania nie reaguje gdy naciskam na klawisze.

po drugie:

gdy loguję się do systemu pulpit jest czysty nic na nim nie ma, pojawia się wszystko po wpisaniu Config jako nowe zadanie.

po trzecie to jest najgorszy problem po to założyłem ten wątek:

nie wiem jak to się dzieje ale jełśi chce ściągnąć jakiś program antivurusowy to komputer mi się restartuje! !!

Oczywiście z chęcią SFORMATOWAŁ BYM KOMPA I SYSTEM NA NOWO ZAINSTALOWAŁ ale przez płytę nie dam rady bo napęd nie odczytuje.

TYLko wasza pomoc mi pozostała , czkeam na odpowiedz,

ps- nie mam mozliwosci sformatowania dysku u kolegi/

spróbuj tryb awaryjny -> przywracanie systemu.

Nie moge przeciez wejsc do systemu w=awaryjnego , a kiedys probowalem przywrocic system ael nie zrobilem kopii zapasowej, czekam dalejjj…

P@wel_xD ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Możesz mieć zablokowaną funkcję edycji rejestru przez wirusa, aby to sprawdzić daj log z Hijackthis (jeśli możesz go użyć) aby ktoś z analizujących logi sprawdził to.