System sam się wyłącza, na ekranie pojawiają sie dziwne pasy

Witam. Proszę o pomoc w sprawie mojego komputerka. Jest to Amd 3800+, 3Giga ramu, karta graficzna to Nvidia 7600 gt. Na czym polega problem: po włączeniu chodzi około 15 min do godziny po czym sam się wyłącza ( na ekranie pokazuje się no imput sygnal ) po czym komputer włącza się od nowa z tym że na ekranie pokazują się dziwne pasy ( kliknij link http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/965b37ad537563a5.html to zdjęcie zobaczysz ) po czym komputer już się nie włącza. Przechodzi do ekranu ładowania windowsa i wyłącza się i tam w kółko ( znowu pasy itd). Czasami przy pracy w XP też pojawiają się te pasy i komp się wiesza trzeba zrestartować i tu już na ekranie początkowym są te pasy Mam parę sposobów na to żeby na dłuższą chwile komp chodził np. podkładam otwieracz do piwa pod kartę graficzną co powoduje że ona się trosze unosi i pasów nie ma. Wiem co sobie pomyślicie że na pewno karta graficzna ale nie sprawdzałem na innym kompie pasów nie ma. Pomóżcie koledzy bo już nie mam sił. Może ktoś miał już taki przypadek to proszę o rade co zrobić. Pozdrawiam

Oto odczyt z czujnika everestu

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7511c2da141e4ee0.html

Popraw linki nie działają.Słabo ci siedzi karta w gnieżdzie lub obudowa jest giętka cienka blacha i wyciąga ci karte z gniazda.

Linki już działają. Sory za pomyłkę. Pozdrawiam i czekam na rady.

Te pasy to od karty graficznej popraw ją w gnieżdzie i sprawdż kondensatory na płycie głównej czy nie są spuchnięte jak tak to wymienić jak potrafisz.

DZięki za rade ale na tyle się aż nie znam żeby stwierdzić czy kondensatory są spuchnięte, szczerze to nawet nie wiem jak wyglądają ( domyslam się że to takie baryłki wystające z płyty głównej). Jak możesz to napisz mi ile jest na oko tychkondensatorów i jak sprawdzićz czy sa oki. Pozdrawiam

Dodane 12.03.2009 (Cz) 22:01

Poczytałem troche o tych spuchniętych kondensatorach i popatrzyłem na te na mojej płycie to spuchnięte nie są. Jeżeli spuchnięcie polega na tym że to górne denko jest wypukłe to u mnie żaden nie ma wypukłego denka wszystkie proste. Pozdrawiam