System Security 2009 version 4.52

Mam problem SS blokuje mi wszystkie programy i nie moge odpalić combo fix’a jest na to jakiś sposub?

ściągnąłeś se wirusa :stuck_out_tongue: exploita dokładniej

tutaj jak go usunąć

Tak tylko że sciognełem to co tam było no i SS blokuje mi instalke:(

na dole masz listę plików, które wykorzystuje ten exploit. Poszukaj ich i spróbuj je wywalić

No nie ma jak usunąc SS blokuje kazdy program:(

Spróbuj wyłączyć go w procesach (menadżer zadań) i normalnie pliki skasować, nie programami żadnymi.

Jak nie da rady tak, spróbuj uruchomić system w trybie awaryjnym (podczas uruchamiania wciśnij F8 i wybierz tryb awaryjny) i wtedy uruchom program, który wcześniej podałem, może się uda.

No tak tylko że jest ten ból że on blokuje również menadżer zadań

W trybie awaryjnym (F8 przed pojawieniem się paska ładowania Windowsa) wykonaj pełny skan Malwarebytes’ Anti-Malware - znalezione obiekty usuń.

Pokaż raport z usuwania.

Czytełem już o tym programie więc zainstalowałem go i nie moge go otworzyć jest klepsydra ale nie otwiera programu tak samo mam gdy chcem połączyć internet w trybie awaryjnym.

To najprawdopodobniej został Ci format.

Stary nie pisz głupot.

Pobierz na innym kompie to:Klik,wypal na płycie,w bios ustaw botowanie z DVD/Cd i zrób skan systemu.

Dlatego pisałem ‘najprawdopodobniej’ a nie ‘został tylko format’ -.-’

A czy ten program moge spubować odpalić w trybie awaryjnym??

Co chcesz odpalać w trybie awaryjnym?

Kaspersky Rescue Disk musisz pobrać i nagrać na płytkę na innym niezainfekowanym komputerze.

W BIOS-ie ustaw startowanie kompa z CD/DVD i odpal skanowanie. Skanuj i usuwaj tyle razy, aż nic nie znajdzie.