System się nie odpala po utworzeniu partycji

Witam! Mam ogromny problem-za pomocą partition magic chciałam utworzyć partycje z jednego dysku C. Zrobiłam wszystko jak należy,ale podczas restartu z niewiadomej przyczyny wyrzucił mi błąd i teraz nie mogę odpalić systemu… Tryby Awaryjne nie działają i nie wiem kompletnie co mam zrobić :frowning:

Pojawia się komunikat:

" Disable or unistall any antyvirus, disk defrgmentation or backup utilities . Check your hard drive configuration and check for any updates drivers. Run CHKDSK/F to check for hard drive corruption and then restart your computer".

Technical information Stop: 0x00000024 (0x00190203, 0x87337488,0xC0000102,0x00000000)

Jak już napisalam nie mogę dostać się do systemu i nie mogę wyłączyć antywira i dalszych czynności,które podali w komunikacie. Bardzo proszę Was o pomoc bo pierwszy raz mi się coś takiego przytrafiło a tej technicznej informacji w ogóle nie rozumiem… :frowning:

http://support.microsoft.com/kb/228888

a na przyszłość POD ŻADNYM POZOREM nie używać Partition Magic. Najbardziej bezpiecznym obecnie programem do repartycjonowania jest IMHO Paragon Partition Manager, którego używam od lat. Nawet awaria zasilania mu niestraszna