System się nie uruchamia - blue screen


(Kkamlot) #1

Witam, a więc mam taki problem dziś na noc pierwszy raz od 2 miesięcy wyłączyłem komputer, lecz nie wyłączyłem go - start -> zamknij ... tylko wyjąłem wtyczkę z kontaktu. Rano włączyłem komputer normalnie, lecz przed pokazaniem logo windows ( tam gdzie ten niebieski paseczek sie rusza ) pojawiło mi się czy uruchomić system normalnie, ostanie działające ustawienia itd. i bez wzgledu na to co wybiore w trakcie pokazania sie logo windows pojawia mi sie ten blue screen [url=[http://img179.imageshack.us/my.php?image=sl730321en7.jpg]](http://img179.imageshack.us/my.php?image=sl730321en7.jpg%5D) %7Boption%7D


(hevet) #2

bez komentarza.

http://www.searchengines.pl/t83584.html

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... oot+volume


(Efemek) #3

oj nieładnie tak traktować pupila... wtyczka z prądu to musiało zaboleć - jak widać nie tylko PCta... Zrób tak, na dole ekranu, masz coś takiego:

STOP: 0x00000ED (....) wpisz to w google (całość, łącznie z zawartością nawiasów) i poszukaj odpowiedzi. Możliwe że coś uległo uszkodzeniu - jakiś podzespół Twojego PC. postaram się sprawdzić również i jeśli czegoś się dowiem - podeślę odpowiedź. pozdrawiam.


(Philips Piotr) #4

http://pclab.pl/forum/lofiversion/index ... 62625.html

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=unm ... Google&lr=


(Wojtek) #5

http://support.microsoft.com/kb/297185/pl#top

po pierwsze nie wyłącza się tak kompa

Dlaczego ci się tak stało

Najprawdopodobniej jakieś pliki nie zostały zapisane przez co zostały uszkodzone.

NAPRAWA.

Włącz opcję naprawy systemu to powinno rozwiązać ten problem. Jeśli nie to podłącz dysk u kolegi przeżuć pliki z partycji systemowej (C:) na inną na tym samym dysku i życzę miłego stawiania systemu na nowo.

A na następny raz się zastanów 2 razy zanim wyłączysz kompa bez zamknięcia systemu. Przeca wystarczyło wcisnąć power na 1 sek a XP sam by się zamkną a komp wyłączył nie trzeba było nad nim stać i pilnować


(Kkamlot) #6

dzisiaj wieczorem albo jutro rano bede miał płytę z windowsem i sprubuje naprawić z niej system

Złączono Posta : 19.08.2007 (Nie) 19:28

Działa, naprawiłem, włożyłem płytę z systemem i włączyłem opcję naprawy systemu.

Temat do zamknięcia.