System sie posypał po BlueScreen'ie


(Pablik) #1

Witam posiadam win7 x64 na Raid'zie 0 z 2 dysków SeaGate , podczas instalacji aktualizacji net framework'a pobranej stąd:

http://www.microsoft.com/downloads/deta ... layLang=pl"

wyskoczył mi bluescreen i system już nie powstał (Podczas uruchamiania restartuje sie po tym jak te 4 kuleczki łącza się w całość).

Najlepsze jest to ze nie mogę teraz wczytać kopi obrazu bo muszę wpierw przerzucić pliki z partycji C , a żaden manager plików (Boot'owalne systemy, próbowałem miniXP z hiren boot cd , mini PE-XT ) mi nie widzie mojego raid'a (Przed blue screen'em widział).

Natomiast Norton Ghost widzi partycje z raid'a i mogę przywrócić obraz .

Próbowałem uruchamiać system z ostatnimi działającymi ustawieniami lecz to samo ;/

Nie wiem o co chodzi dlaczego tylko Norton Ghost widzi mojego raid'a ?? Ma ktoś jakiś pomysł ?? A możne wiecie jak naprawić to co się zepsuło podczas instalacji tej poprawki.

Dodane:

zapomniałem dodać że konsola z odzyskiwania systemu (tego co jest standardowo w win) także nie widzi moich partycji z raid'a.

Kontroler raid normalnie widzi 2 dyski i zrobionego z nich raid'a , a komputer normalnie widzi kontroler raid.


(Łukash) #2

Próbowałeś "Narządzie do naprawy systemu podczas uruchomiania" lub Przywrócenie systemu" z uruchomionej płyty instalacyjnej ?

http://windows.microsoft.com/pl-PL/wind ... tup-repair


(Pablik) #3

Nie posiadam aktualnie przy sobie płytki z win, ponieważ jestem w akademiku a płytę mam w domu ;(


(Łukash) #4

Jest i na to sposób :wink:

[http://www.fixitpc.pl/index.php?/topic/ ... st__p__286](http://www.fixitpc.pl/index.php?/topic/54-windows-re-dysk-odzyskiwania-systemu/page view findpost p 286) <- Windows 7 Recovery Disc x86 / x64