System win 7 nie chce się zamykać, czarny ekran na monitorze

Witam, mam taki problem z komputerem, podczas naciśnięciu zamknij, robi się czarny ekran dioda w monitorze świeci na zielono ( czyli włączony) komputer dalej chodzi, wiatraczki itd się kręcą, nawet po 5-10 min się nie wyłączy, muszę przytrzymać przycisk power na komputerze, dodam ze jeśli na komputerze siedzę około 5-15 min to system się normalnie zamknie, ale gdy siedzę powiedzmy godzinę to robi się czarny ekran na monitorze i wtedy pozostaje mi wyłączyć przyciskiem, grzebałem w rejestrze nic to nie dało, dałem napraw system nic to nie dało ( nie formatowałem ), nic nie jest spalone wszystko działa po za tym wyłączaniem, przeszukałem chyba cały internet w poszukiwaniu tego błędu i nic,

 

tosiekbu

 

Spróbuje sformatować:

 

Tylko bym prosił o link do sterowników karty graficznej R7 200 series

 

 

@Edit jak poprawiałem temat, zapomniałem dodać ze płytę wymieniałem,

kopyt93, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie.

Poza tym, na forum używamy polskich znaków (ą, ę, ś, ź, ć itp.). To też popraw podczas edycji.

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Spróbuj przeinstalować system

Po zmianie płyty zaleca się reinstalacje systemu, gdybyś miał xp najpewniej nawet by nie wstał po zmianie mobo.

A w BIOS nie masz poprzestawianych funkcji ACPI?

dopiero zauważylem info o sterowniku

 

http://www.amd.com/en-us/markets/game/downloads

Ok dzięki 

tosiekbu

 

Zaraz wszystko po instaluje i zobaczę czy nadal jest ten błąd

 

 

@Edit: jestem w 90 % pewny ze pomogliście mi, nie wiedziałem ze trzeba sformatować by działał, ale w 100 % bede pewny za 2-3h jak będzie chodził cały czas i wyłączę, ale myślę ze problem został rozwiązany,

 

​Dziękuje męczyłem się z tym jakieś 2 tyg