System Windows nie czyta plikow MP3 z dysku D

Witam , mam taki problem na komputerze szfagra winamp i inne odtwarzacze nie widzą plików Mp3 jakie są na dysku “D” , tak jak by nie istniały wchodząc w folder z nimi widzę je normalnie ale nie mogę ich odtworzyć dodam iż te które są zlokalizowane na dysku “C” działają normalnie. Windows Media Player pokazuje komunikat iż nie może uzyskać dostępu do pliku

A możesz na przykład kopiować / usuwać te pliki?

Jeśli nie, to poszukaj na forum informacji o przejmowaniu plików na własność.

Najprawdopodobniej aktualny użytkownik nie ma uprawnień do odczytu tych plików i automatycznie wszystkie odtwarzacze też ich nie odczytają.

Takie problemy mogą wystąpić po ponownej instalacji systemu lub gdy ktoś grzebał tam, gdzie nie miał. :slight_smile:

a jaką kolwiek mp3-kę z dysku “D” mozesz skopiować na dysk “C” ?? i czy wtedy ona działa ?

Próbowałem kopiowania na pulpit efekt jest taki sam aha i ma on na dysku “D” jakieś dziwne foldery np " Windows" i “System” nie wiem co one tam robią skoro system jest na dysku “C”. Jak podłączałem jego komputer to wszystko było dobrze problem pojawił się na drugi dzień

Podaj log z HijackThis. Instrukcja :arrow: viewtopic.php?f=16&t=36654

Podaj log z Combofix. Instrukcja :arrow: viewtopic.php?f=16&t=36654

Logi dajesz na wklej.org lub wklej.eu a w poście podajesz tylko link.

spróbój tak…

sciagnij to

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … cker+1.8.7

wtedy np. na plik mp3 lub folder prawym tam wybierz Unlocker i odblokuj owy plik/folder mzoe pomoże

p.s

w opisie programu masz tez lekki opis jak ten program działa

Wypróbuj te przejmowanie plików na własność i wszystko będzie dobrze. Musisz to robić na koncie z uprawnieniami administracyjnymi!

Przejmowanie na własność pliku lub folderu w systemie Windows XP

Próbowałem przejąc te pliki na własność w trybie awaryjnym wszystko skończyło się niczym nadal ich nie widzi o dziwo te które skopiowałem na dysk “D” z telefonu czyta normalnie . Format też nic nie dał :o